Povezane vesti
Gradonačelnik Vučević se sastao sa ambasadorkom Kine
Srbija danas 14.03.2019
Ambasadorka Čen je istakla da Kina smatra Srbiju za pouzdanog partnera i iskrenog prijatelja u Evropi. Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević primio je ambasadorku Narodne Republike Kine u Srbiji Nj. E. Čen Bo. Gradonačelnik joj je poželeo srdačnu… »
Kina smatra Srbiju za pouzdanog partnera i iskrenog prijatelja: Ambasadorka Čen Bo razgovarala sa Vučevićem (foto)
Telegraf 14.03.2019
Sagovornici su se osvrnuli na više nego dobre odnose Srbije i Kine, koji su možda na najvišem nivou u istoriji. Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević primio je ambasadorku Narodne Republike Kine u Srbiji Čen Bo. Gradonačelnik joj je poželeo srdačnu… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za 22. novembar: Nagli pad temperature, moguće i snežne padavine
Mondo pre 1 satjoš 4 povezane
Rokovi za izborne radnje na KiM: Spisak biračkih mesta se mora objaviti do 25. novembra
Blic pre 4 satijoš 1 povezana
"To je mučno kad roditelji pomisle da ponovo moraju: U sudnicu..." Zora Dobričanin o ukidanju presude Kecmanovićima: "Vrlo sam indisponirana zbog toga"
Blic pre 7 satijoš 4 povezane




