Povezane vesti

Lazetić: Recept za pobedu protiv Spartaka – igra iz Kruševca

Lazetić: Recept za pobedu protiv Spartaka – igra iz Kruševca

Sportski žurnal 15.03.2019
Trener crno-belih rekao je da će jedino Musa biti van stroja za sutrašnju utakmicu, a istakao je da mu imponuje i da je srećan što će ekipu Partizana voditi pred domaćim navijačima. Vršilac dužnosti prvog trenera fudbalera Partizana Žarko… »
Lazetić: Dobio sam zadatak od uprave, videćemo...

Lazetić: Dobio sam zadatak od uprave, videćemo...

Vesti online 15.03.2019
U prvoj utakmici od odlaska Zorana Bate Mirkovića, Partizan je u Kruševcu ubedljivo pobedio Napredak i ušao u polufinale Kupa. Ovog vikenda, pred crno-belima je meč Superlige protiv Spartaka iz Subotice, u kojem će v.d. trenera Žarko Lazetić… »
Rešen problem sa "devetkom" Partizana

Rešen problem sa "devetkom" Partizana

Mondo 15.03.2019
Vršičac dužnosti trenera prvog tima Partizana žarko Lazetić kaže da je izglađen nesporazum sa Nemanjom Nikolićem, koga je oterao u svlačionicu posle nervzne reakcije na terenu tokom utakmice u Kupu Srbije. Foto: MN Press Iako je, kako sam kaže… »
Problem sa Nikolićem nije gurnut pod tepih, Lazetić od svojih igrača traži samo jedno

Problem sa Nikolićem nije gurnut pod tepih, Lazetić od svojih igrača traži samo jedno

Sportske.net 15.03.2019
Trener Partizana kaže da su tenzije splasnule posle pobede u Kruševcu, ali da je pritisak na maksimumu. Partizan sutra nastavlja prvenstveno takmičenje utakmicom protiv Spartaka, a ekipu će sa klupe opet predvoditi Žarko Lazetić, koji je rekao da se… »
‘Nadam se da dolazi bolje vreme’: Lazetić o Spartaku, povredi Miletića i ishodu sukoba sa Nikolićem

‘Nadam se da dolazi bolje vreme’: Lazetić o Spartaku, povredi Miletića i ishodu sukoba sa Nikolićem

Hot sport 15.03.2019
V.d. trenera Partizana, Žarko Lazetić, na današnjoj konferenciji za medije na SC ‘Teleoptik’ je zvučao optimističnije nakon ubedljivog trijumfa nad Napretkom u Kruševcu. Mnogo lakše nego što se očekivalo u turbulentnom periodu u kom se ceo… »

Vesti dana »