Povezane vesti

Đorđe je pretio ivani: Iščupaću ti matericu ako me prijaviš policiji! Ubiću ti brata! Ispovest drugarice brutalno…

Đorđe je pretio ivani: Iščupaću ti matericu ako me prijaviš policiji! Ubiću ti brata! Ispovest drugarice brutalno…

Kurir 15.03.2019
Ljubica Pantelić, koju je Ivana Filipović pozvala u pomoć nakon što ju je dečko Đorđe Lacković zverski pretukao, kaže da je on oduvek maltretirao Ivanu i da joj je upućivao jezive pretnje. Ljubica Pantelić, drugarica Ivane Filipović (22) iz… »
Đorđe (24) je zverski pretukao Ivanu (22) u stanu u Novom Sadu, a onda je pred tužiocem izneo sramnu odbranu: Poludeo sam od…

Đorđe (24) je zverski pretukao Ivanu (22) u stanu u Novom Sadu, a onda je pred tužiocem izneo sramnu odbranu: Poludeo sam od…

Kurir 15.03.2019
Đorđe Lacković (24) iz Klenja kod Bogatića, koji je uhapšen nakon što je brutalno pretukao svoju devojku Ivanu Filipović (22) u njihovom iznajmljenom stanu u Novom Sadu, pred tužiocem se branio da "nije hteo da je toliko prebije". "Poludeo sam od… »
„Dnevnik” na licu mesta: Lomio joj rebra, sekao je nožem, pržio peglom

„Dnevnik” na licu mesta: Lomio joj rebra, sekao je nožem, pržio peglom

Dnevnik 15.03.2019
Novosadska policija uhapsila je Đ. L. (24) iz okoline Bogatića zbog sumnje da je u utorak pretukao svoju devojku I. F. (22) u stanu u Kosovskoj 4, na Podbari, u širem centru Novog Sada, saznaje „Dnevnik”. Osumnjičeni je juče saslušan u Osnovnom… »

Vesti dana »