Povezane vesti
Protesti "Jedan od pet miliona" večeras održani u nekoliko gradova Srbije
Telegraf 15.03.2019
Šetali su građani Novog Sada, Niša, Užica, Čačka, Vranja, Zaječara, Smedereva, Valjeva, Subotice, Šapca, Pančeva, Vršca, Kruševca, Bora, Aranđelovca, Loznice, Leskovca, Paraćina i Kikinde. Građanski protesti iza kojih stoji i deo opozicije, pod parolom… »
Vlado Georgiev večeras u Nišu, ali ne samo na koncertu već i na protestu
Jugmedia 15.03.2019
Pokret mladih „Za Niš bez straha“ najavio je da će jedan od govornika na večerašnjem desetom po redu protestu „1 od 5 miliona“ biti naš poznati pevač Vlado Georgiev, a protest će kao obično početi u 18 časova na Trgu kralja Milana. Ovaj pokret zahteva… »
Vesti dana »

Vučić: Albanci nervozni jer je izlaznost Srba veća, rezultat da bude bolji nego na sinoćnoj utakmici
Danas pre 4 minutajoš 29 povezanih

Novi sistem ulaska u EU od danas, otisci prstiju i fotografisanje na granici
Beta pre 1 satjoš 34 povezane

Fudbal za zaborav: U borbi za baraž Srbija poražena od Albanije u Leskovcu
BBC News pre 4 minutajoš 126 povezanih

Holivudske zvezde se opraštaju od Dajane Kiton: "Bila je izvor života i svetlosti, uvek nasmejana i beskrajno kreativna"
Euronews pre 1 satjoš 19 povezanih

Kina odgovorila trampu i opasno zapretila! Amerika ima još vremena da odustane od svojih namera i uvođenja tarifa od 100 odsto!
Kurir pre 4 minutajoš 14 povezanih