Povezane vesti

Vučić: Prvi ću se prijaviti za proveru imovine, da vidimo šta imam ja, a šta oni

Vučić: Prvi ću se prijaviti za proveru imovine, da vidimo šta imam ja, a šta oni

N1 Info 16.03.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Boru da nikada neće dozvoliti da se ponovi 17. mart 2004. godine na Kosovu kada su Albanci "rušili, spaljivali i progonili naše ljude". Izvor: N1 On je na skupu u Boru u okviru kampanje… »
Incident tokom Vučićevog govora u Boru, čovek udaljen zbog transparenta

Incident tokom Vučićevog govora u Boru, čovek udaljen zbog transparenta

N1 Info 16.03.2019
Predsednik Aleksandar Vučić je, u sklopu kampanje "Budućnost Srbije" obišao više mesta u Borskom okrugu, a tokom te posete dogodio se i incident - jedan čovek udaljen je zbog transparenta i uzvika. Izvor: N1 Naime, jedan od prisutnih podigao je… »
Vučić: Prvi ću se prijaviti za proveru imovine

Vučić: Prvi ću se prijaviti za proveru imovine

Radio 021 16.03.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras u Boru da će se prvi prijaviti da mu se proveri imovina kada bude usvojen nov zakon. "Ja ću prvi da se prijavim da vidimo šta imam ja, pa da vidimo šta imaju oni (opozicija)", kazao je Vučić… »
Incident tokom Vučićevog govora u Boru, čovek udaljen zbog transparenta!

Incident tokom Vučićevog govora u Boru, čovek udaljen zbog transparenta!

Pravda 16.03.2019
Predsednik Aleksandar Vučić je, u sklopu kampanje "Budućnost Srbije" obišao više mesta u Borskom okrugu, a tokom te posete dogodio se i incident - jedan čovek udaljen je zbog transparenta i uzvika. Naime, jedan od prisutnih podigao je transparent… »
Incident tokom Vučićevog govora u Boru, čovek udaljen zbog transparenta

Incident tokom Vučićevog govora u Boru, čovek udaljen zbog transparenta

Radio 021 16.03.2019
Predsednik Aleksandar Vučić je, u sklopu kampanje "Budućnost Srbije" obišao više mesta u Borskom okrugu, a tokom te posete dogodio se i incident - jedan čovek udaljen je zbog transparenta i uzvika. Naime, jedan od prisutnih podigao je transparent… »
Nastavak kampanje "Budućnost Srbije": Vučić: Zagarantovana budućnost Bora; Brnabić: U Borski okrug uloženo više od 10…

Nastavak kampanje "Budućnost Srbije": Vučić: Zagarantovana budućnost Bora; Brnabić: U Borski okrug uloženo više od 10…

Večernje novosti 16.03.2019
Predsednik Aleksandar Vučić posetiće danas Borski okrug u okviru kampanje Budućnost Srbije. Predsednik Aleksandar Vučić počeo je danas posetu Borskom okrugu, u okviru kampanje "Budućnost Srbije", obilaskom pogona topionice bakra "Zijin Bor… »
Vučić: Prvi ću se prijaviti za proveru imovine, da vidimo šta imam ja, a šta oni

Vučić: Prvi ću se prijaviti za proveru imovine, da vidimo šta imam ja, a šta oni

Pravda 16.03.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Boru da nikada neće dozvoliti da se ponovi 17. mart 2004. godine na Kosovu kada su Albanci "rušili, spaljivali i progonili naše ljude". On je na skupu u Boru u okviru kampanje "Budućnost Srbije"… »
Incident na skupu u Boru, čovek udaljen zbog transparenta

Incident na skupu u Boru, čovek udaljen zbog transparenta

Beta 16.03.2019
Na skupu u Boru, tokom obraćanja predsednika Srbije Aleksandra Vučića dogodio se incident kada je jedan čovek udaljen zbog transparenta. Jedan od prisutnih podigao je transparent na kojem je pisalo "Al tirijanstvu, stati nogom za vrat, to je… »
Vučić: Prvi ću se prijaviti za proveru imovine

Vučić: Prvi ću se prijaviti za proveru imovine

Novi magazin 16.03.2019
Predsednik Srbije Alesandar Vučić izjavio je večeras u Boru da će se prvi prijaviti da mu se proveri imovina kada bude usvojen nov zakon. "Ja ću prvi da se prijavim da vidimo šta imam ja, pa da vidimo šta imaju oni (opozicija)," kazao je Vučić… »
Nastavak kampanje Budućnost Srbije u Borskom okrugu: Zagarantovana budućnost Bora, u ceo okrug uložićemo 50 miliona evra za…

Nastavak kampanje Budućnost Srbije u Borskom okrugu: Zagarantovana budućnost Bora, u ceo okrug uložićemo 50 miliona evra za…

Kurir 16.03.2019
Posle topionice u Boru obišao Rogljevačke pimnice, probao vino, pa razgovarao sa žiteljima Negotina i Kladovo. BEOGRAD - Predsednik Aleksandar Vučić počeo je danas posetu Borskom okrugu, u okviru kampanje "Budućnost Srbije", obilaskom pogona… »
Vučić: Ziđin ove godine ulaže 160 miliona evra u RTB Bor

Vučić: Ziđin ove godine ulaže 160 miliona evra u RTB Bor

N1 Info 16.03.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će kompanija Ziđin ove godine uložiti 160 miliona evra u Rudarsko-topioničarski basen (RTB) u Boru, a da očekuje u narednih nekoliko godina ulaganje od dve milijarde evra. Izvor: Tanjug Vučić je… »
"Kinezi ulažu do dve milijarde, RTB motor razvoja istoka Srbije"

"Kinezi ulažu do dve milijarde, RTB motor razvoja istoka Srbije"

Vesti online 16.03.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će kompanija Ziđin ove godine uložiti 160 miliona evra u Rudarsko-topioničarski basen (RTB) u Boru. On je rekao i da očekuje, u narednih nekoliko godina, ulaganje od dve milijarde evra. Time će se… »
Vučić: Kinezi ulažu dve milijarde evra u RTB Bor

Vučić: Kinezi ulažu dve milijarde evra u RTB Bor

Danas 16.03.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će kineska kompanija Ziđin u RTB Bor ove godine uložiti 160 miliona evra, a u narednih nekoliko godina, uz nalazište Čukaru Peki kod Bora, do dve milijarde evra. Očekujemo da za šest godina… »
Vučić: Ove godine 160 miliona evra u RTB Bor, narednih godina dve milijarde

Vučić: Ove godine 160 miliona evra u RTB Bor, narednih godina dve milijarde

Beta 16.03.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će kompanija Zidjin ove godine uložiti 160 miliona evra u Rudarsko-topioničarski basen (RTB) u Boru, a da očekuje u narednih nekoliko godina ulaganje od dve milijarde evra. Vučić je… »

Vesti dana »