Povezane vesti

Knežević tvrdi da ima snimak kako Đukanoviću daje torbu punu novca

Knežević tvrdi da ima snimak kako Đukanoviću daje torbu punu novca

N1 Info 16.03.2019
Vlasnik Atlas grupe Duško Knežević za kojim je raspisana poternica izjavio je da postoji snimak na kome je predsednik Crne Gore Milo Đukanović u njegovoj kući i gde se vidi da mu u sportskoj torbi daje novac koji uzima, kao i razgovor vođen tom… »
Podogoričke Vijesti: Knežević tvrdi da ima snimak kako daje novac Đukanoviću

Podogoričke Vijesti: Knežević tvrdi da ima snimak kako daje novac Đukanoviću

Novi magazin 16.03.2019
Vlasnik Atlas grupe Duško Knežević za kojim je raspisana poternica izjavio je da postoji snimak na kome je predsednik Crne Gore Milo Đukanović u njegovoj kući i gde se vidi da mu u sportskoj torbi daje novac koji uzima, kao i razgovor vođen tom… »
Knežević: Najviše sam davao Đukanoviću

Knežević: Najviše sam davao Đukanoviću

Vesti online 16.03.2019
Vlasnik "Atlas grupe" Duško Knežević govorio je u intervjuu za današnji dnevnik "Vjesti" o video snimku na kojem se vidi kako navodno daje novac predsjedniku Crne Gore Milu Đukanoviću. Na pitanje novinara da li postoji snimak na kome Knežević… »
"Na snimku se vidi kako Đukanoviću dajem sportsku torbu punu novca"

"Na snimku se vidi kako Đukanoviću dajem sportsku torbu punu novca"

Alo 16.03.2019
Na pitanje novinara Knežević je potvrdio da postoji snimak na kome daje novac direktno Đukanoviću. Vlasnik "Atlas grupe" Duško Кnežević govorio je u intervjuu za crnogorske medije o video snimku na kojem se vidi kako navodno daje novac predsedniku… »
Knežević: Najviše sam davao Đukanoviću

Knežević: Najviše sam davao Đukanoviću

Sputnik 16.03.2019
Vlasnik „Atlas grupe“ Duško Knežević govorio je u intervjuu za današnji dnevnik „Vjesti" o video snimku na kojem se vidi kako navodno daje novac predsjedniku Crne Gore Milu Đukanoviću. Na pitanje novinara da li postoji snimak na kome… »

Vesti dana »