Povezane vesti
U naletu ciklona u Zimbabveu više od 24 poginula
N1 Info 16.03.2019
Najmanje 24 osobe su stradale i oko 40 ih je nestalo na istoku Zimbabvea posle naleta ciklona koji je takođe pogodio susedni Mozambik i Malavi, saopštile su vlasti u Harareu. Vlasti, koje su u prvom bilansu navele da je 15 osoba stradalo, takodje su… »
Ciklon pogodio Mozambik, 140 mrtvih, na stotine nestalih
Dnevnik 16.03.2019
HARARE: Mozambik, Zimbabve i Malavi pogodio je danas strašan ciklon koji je odneo više od 140 života, na stotine ljudi se smatra nestalima a više hiljada je odsečeno od sveta, uglavnom u ruralnim područjima. Zvaničnici vlada ovih zemalja i UN-a saopštili… »
U Zimbabveu 24 osobe stradale u naletu ciklona
Novi magazin 16.03.2019
Najmanje 24 osobe su stradale na istoku Zimbabvea posle naleta ciklona koji je takođe pogodio susedni Mozambik i Malavi, saopštile su danas vlasti u Harareu novi bilans žrtava. Vlasti, koje su u prvom bilansu navele da je 15 osoba stradalo, takođe su… »
Vesti dana »
Odbor sazvan povodom smrti studentkinje: Usvojeni zaključci bez prisustva opozicije
Radio 021 pre 4 satijoš 37 povezanih
Letnje računanje vremena u Srbiji počinje 29. marta pomeranjem sata za jedan čas unapred
Naslovi.ai pre 3 minutajoš 41 povezana
Vremenske prilike i otežani uslovi na putevima u Srbiji tokom vikenda 28-29. mart 2026.
Naslovi.ai pre 53 minutajoš 63 povezane





