Povezane vesti

Botas zablistao na premijeri u Melburnu

Botas zablistao na premijeri u Melburnu

Mozzart sport 17.03.2019
Finski vozač upisao četvrtu pobedu u karijeri, a Hamilton učinio trijumf Mercedesa potpunim. Prvi šampanjac u sezoni otvorio je Valteri Botas! Finski vozač zablistao je na startu sezone Formule 1 i upisao pobedu u trci za Veliku nagradu Australije u… »
Formula 1: Zapalio se bolid, pobedio Mercedes! (foto)

Formula 1: Zapalio se bolid, pobedio Mercedes! (foto)

Mondo 17.03.2019
Na startu prve trke sezone Formule 1 u Australiji, požar, odustajanje, i opet očajan pit stop za Has! Valteri Botas trijumfovao ispred Luisa Hamiltona i osvojio dodatni bod - ukupno 26! Valteri Botas pobednik je prve trke Formule 1 sezone 2019! Trka u… »
Valteri Botas: Ovo je bila najbolja trka u mojoj karijeri

Valteri Botas: Ovo je bila najbolja trka u mojoj karijeri

Hot sport 17.03.2019
Vozač Mercedesa Valteri Botas rekao je da je danas vozio najbolju trku u karijeri, kada je pobedio u prvoj trci ovogodišnjeg šampionata za Veliku nagradu Australije u Melburnu. – Ovo je moja najbolja trka u karijeri. Ne znam šta se upravo dogodilo… »
Botas: Najbolja trka u karijeri

Botas: Najbolja trka u karijeri

Mondo 17.03.2019
Vozač Mercedesa posle trijumfa u Australiji, na otvaranju nove sezone Formule 1, rekao da je sve savršeno funkcionisalo. Valteri Botas imao je savršen start sezone. Na prvoj trci šampionata Formule 1 u Australiji ostvario je pobedu ispred svog… »
F1: Bottas slavio na otvorenju sezone, Hamilton drugi

F1: Bottas slavio na otvorenju sezone, Hamilton drugi

Al Jazeera 17.03.2019
Finski vozač u Ferarriju pobijedio je na Velikoj nagradi Australije u Melbourneu, prvoj utrci nove Formula 1 sezone, ispred timskog kolege i aktuelnog prvaka svijeta. Finski vozač Valtteri Bottas (Mercedes) pobijedio je na Velikoj nagradi Australije u… »
Botas pobedio u trci za Veliku nagradu Australije

Botas pobedio u trci za Veliku nagradu Australije

Sportski žurnal 17.03.2019
Drugo mesto zauzeo je Hamilton sa 20,886 sekundi zaostatka, a treći kroz cilj prošao je vozač Red Bula Maks Verstapen sa 22,520 sekundi zaostatka. Vozač Mercedesa Valteri Botas pobedio je u prvoj trci ovogodišnjeg šampionata Formule 1 za Veliku… »
Vn Australije: Botas sjajnom vožnjom do pobede!

Vn Australije: Botas sjajnom vožnjom do pobede!

Hot sport 17.03.2019
Vozač Mercedesa Valteri Botas pobedio je danas u prvoj trci ovogodišnjeg šampionata Formule 1 za Veliku nagradu Australije u Melburnu. Botas je odmah na startu obišao timskog kolegu Luisa Hamiltona, vodio je od početka do kraja i ostvario četvrtu… »
Vn Australije: Botas iznenadio sve u Melburnu

Vn Australije: Botas iznenadio sve u Melburnu

Večernje novosti 17.03.2019
Trijumf na prvoj ovogodišnjoj trci za šampionat sveta Formule 1 ostvario je vozač Mercedesa. Iza njega Hamilton i Ferštapen. Ovo je moja najbolja trka u karijeri – kaže Valteri. FINSKI vozač ValteriBotas,vozačMercedesa,pobednik je prve… »
Botas maestralan u Melburnu, Maks ispred Ferarija!

Botas maestralan u Melburnu, Maks ispred Ferarija!

N1 Info 17.03.2019
Vozač Mercedesa Valteri Botas trijumfovao je na Velikoj nagradi Australije kojom je startovao ovogodišnji šampionat Formule 1. Finac je na stazi „Albert park“ upisao četvrtu pobedu u karijeri, prvu od trke u Abu Dabiju 2017. godine. Botasu je… »
F1: Rutinska pobeda Botasa u Australiji

F1: Rutinska pobeda Botasa u Australiji

Danas 17.03.2019
Pobednik prve trke nove sezone Formule 1, vožene za VN Australije, je finski vozač i pilot Mercedesa Valteri Botas koji je drugoplasiranog i aktuelnog svetskog šampiona Luisa Hamiltona ostavio iza sebe za punih 20 sekundi. Uz to je Botas zabeležio i… »

Vesti dana »