Повезане вести
Власт рекла ‘не’: Гризман Мбапе? Не може!
Хот спорт 17.03.2019
Чудна не баш фудбалска вест стиже из Француске где једном брачном пару није услишена жеља, а везана је за дете. Брачном пару из града Брив ла Гјар суд није дозволио да новорођеном сину да име које су они желели. Наиме, овај пар… »
Гризман Мбапе? Не може!
Мондо 17.03.2019
Необична прича стиже из Француске. Фото: Гуливер/Гетти Имагес/Цатхерине Ивилл Брачном пару из града Брив ла Гајар на југозападу Француске суд није дозволио да новоређеном сину име дају "Гризман Мбапе", по презименима двојице… »
Суд променио име детету
Радио 021 17.03.2019
Брачном пару из града Брив ла Гајар на југозападу Француске суд није дозволио да свом сину име дају "Гризман Мбапе" по презименима двојице фудбалских репрезентативаца те земље. Агенција Франс прес наводи да је судија укинуо прва… »
Вести дана »
Један дан нуди руку помирења, па прети, па опет нуди дијалог: Који нас је Вучић вечерас запао
Нова пре 14 минутајош 67 повезаних
Подршка породица убијених у Рибникару Дијани Хрки: Одговорност за све насилно прекинуте животе - распишите изборе!
Правда пре 4 сатијош 25 повезаних
Роми у један, остали у други аутобус: Напредњаци из Врбаса који путују у Ћациленд поделили путнике по националности и боји коже
Данас пре 8 сатијош 26 повезаних





