Povezane vesti
Ciklon opustošio jugoistok afrike: 63 mrtvih u Zimbabveu, stradali i đaci dva školska doma (video)
Kurir 17.03.2019
U olujnom nevremenu u Zimbabveu poginulo je najmanje 64 ljudi, među njima i đaci iz dva školska doma kada su se stene survale niz planinu i obrušile na školske zgrade dok su deca spavala. Srednja škola "Čarls Lvanga" u planinskom okrugu Čimanimaniju je… »
Najmanje 31 osoba poginula u olujnom ciklonu u Zimbabveu
Radio 021 17.03.2019
U olujnom nevremenu u Zimbabveu poginula je najmanje 31 osoba, među njima i đaci iz dva školska doma kada su se stene survale niz planinu i obrušile na školske zgrade dok su deca spavala. Srednja škola "Čarls Lvanga" u planinskom okrugu Čimanimani je… »
Raste broj žrtava oluje u Zimbabveu, poginule 64 osobe
N1 Info 17.03.2019
U olujnom nevremenu u Zimbabveu poginulo je najmanje 64 osoba, među njima i đaci iz dva školska doma kada su se stene survale niz planinu i obrušile na školske zgrade dok su deca spavala. Srednja škola "Čarls Lvanga" u planinskom okrugu Čimanimani je… »
U olujnom ciklonu u Zimbabveu poginula najmanje 31 osoba
Novi magazin 17.03.2019
U olujnom nevremenu u Zimbabveu poginula je najmanje 31 osoba, među njima i đaci iz dva školska doma kada su se stene survale niz planinu i obrušile na školske zgrade dok su deca spavala. Srednja škola "Čarls Lvanga" u planinskom okrugu Čimanimani je… »
Vesti dana »
Vojvodinu čeka promena vremena: nakon magle i toplog vikenda stižu kiša i zahlađenje
Moj Novi Sad pre 31 minutajoš 16 povezanih
Dijana Hrka primila infuziju u bolnici, ne odustaje od štrajka glađu
BBC News pre 1 satjoš 9 povezanih
Amerika produžila Lukoilu licencu za poslovanje: Odmah se oglasili, odredili su novi datum isteka transakcija
Mondo pre 2 satajoš 13 povezanih
Zaključeni birački spiskovi za izbore u opštinama Sečanj, Mionica i Negotin
Nova pre 1 satjoš 7 povezanih





