Povezane vesti
Naser Orić bio u Srbiji?! Bio u okolini Valjeva i Užicu (foto)
Pravda 18.03.2019
Ratni komandant tzv. Armije BiH u Srebrenici Naser Orić, kojeg Srbija potražuje za ratne zločine počinjene nad Srbima tokom poslednjeg rata u BiH, ponovo provocira objavljivanjem fotografija na svom fesjbuk profilu za koje tvrdi da su snimljene na… »
Ministar nebojša Stefanović za Kurir: Naser Orić nije ušao u Srbiju, ne dolazi ni na 50 km od granice! Čim kroči na…
Kurir 18.03.2019
Potpredsednik Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Nebojše Stefanovića rekao je za Kurir da Naser Orić nije ušao u Republiku Srbiju i da je za njim raspisana poternica, pa čim bi ušao na našu teritoriji, bio bi uhapšen. "Naser Orić nije… »
Naser Orić tvrdi da je bio u Srbiji
Večernje novosti 18.03.2019
Ratni komandant tzv. Armije BiH u Srebrenici Naser Orić objavio je fotografije na svom Fesjbuk profilu za koje tvrdi da su snimljene na teritoriji Srbije. Ratni komandant tzv. Armije BiH u Srebrenici Naser Orić objavio je fotografije na svom Fesjbuk… »
Naser Orić se šeta po Srbiji i ne brine za poternicu! Planinari kod Valjeva, pa na kafu u Užice sa pevačem Avdom…
Kurir 18.03.2019
Ratni komandant tzv. Armije BiH u Srebrenici Naser Orić, koji je u novembru 2018. godine oslobođen u Sarajevu, u ponovljenom postupku za zločine nad ratnim zarobljenicima na području Srebrenice i Bratunca, postavio je na svoju Fejsbuk stranice… »
Vesti dana »

Nevreme na pomolu! Rhmz upozorava: Od ovog datuma stižu jaki pljuskovi, evo gde će biti najgore
Mondo pre 1 satjoš 11 povezanih

uživo KRIZA NA BLISKOM ISTOKU U izraelskim napadima na Gazu ubijene 23 osobe, među njima i deca
Euronews pre 53 minutajoš 9 povezanih

2 Osobe stradale u požaru u Lazarevcu: Vatrogasci iz stana izvukli muškarca i devojku
Kurir pre 30 minutajoš 11 povezanih

Bruka u Beloj kući: Zvaničnici u grupnom ćaskanju planirali napad na Jemen, a sve slučajno video novinar
BBC News pre 1 satjoš 9 povezanih