Повезане вести
За још бољу сарадњу локалне власти и привреде
Пиротске вести 19.03.2019
Поделите Градоначелник Пирота мр Владан Васић данас је у име Града Пирота потписао споразуме о пословној сарадњи са представницима Уговорне окружне коморе Пирот др Драганом Костићем и председником Регионалне привредне коморе Ниш… »
Потписан Споразум о пословној сарадњи Пирота, Регионалне привредне коморе и Уговорне окружне привредне коморе Пирот
Плус онлине 19.03.2019
Један од најважнијих циљева Споразума о пословној сарадњи града Пирота, Регионалне привредне коморе за Пиротски, Топлички и Нишавски управни округ и Уговорне окружне привредне коморе Пирот, који је данас потписан у Пироту… »
Сарадња Нишавског, Топличког и Пиротског округа
Југмедиа 19.03.2019
У Градској управи Пироту данас је потписан Споразум о пословној сарадњи између Града Пирота, Регионалне привредне коморе Нишавског, Топличког и Пиротског округа и Уговорне окружне привредне коморе Пирот. Споразум су потписали… »
Вести дана »
СВОЈ НА СВОМЕ: Почела пријава нелегалних објеката и упис права својине – Ево какав је поступак
ИнфоКГ пре 49 минутајош 36 повезаних
Вучић: Размотрено више сценарија за заштиту интереса земље, грађана и привреде
РТК пре 44 минутајош 40 повезаних
Тајланд изводи зрачне нападе на Камбоџу након сукоба на граници
Слободна Европа пре 1 сатјош 36 повезаних
Трамп 'разочаран' Зеленским јер 'није ни прочитао мировни план'
BBC News пре 4 минутајош 46 повезаних




