Povezane vesti
VIDEO: Predsednik Kazahstana podneo ostavku, imao 98 odsto glasova
Radio 021 19.03.2019
Predsednik Kazahstana Nursultan Nazarbajev saopštio je danas da podnosi ostavku. "Doneo sam odluku da napustim funkciju predsednika", rekao je Nazarbajev (78) u televizijskom obraćanju. Nazarbajev je podneo danas ostavku, posle skoro 30 godina na… »
Predsednik Kazahstana podneo ostavku
RTV 19.03.2019
ASTANA - Predsednik Kazahstana, 78. godišnji Nursultan Nazarbajev, danas je podneo ostavku posle skoro 30 godina na vlasti. "Odlučio sam da podnesem ostavku", rekao je Nazarbajev tokom svog obraćanja naciji, prenela je agencija Tass. Kako je istakao… »
Vesti dana »

Studenti FON-a u blokadi: Iskoristili su poslednjeg keca u rukavu, nama su ostala još tri špila
N1 Info pre 2 satajoš 56 povezanih

Koliko ljudi je na protestu u Beogradu? Prve procene kažu – 500.000
Pravda pre 19 satijoš 9 povezanih

BLOG Dan posle najvećeg protesta u istoriji Srbije – reakcije na zvučni top, „ćaciji“ napustili Pionirski park
N1 Info pre 23 minutajoš 27 povezanih

(Video): Ovo je poslednji snimak članova benda "DNK" koji su stradali u požaru: Par sati pre nastupa ništa nije slutilo na tragediju
Blic pre 58 minutajoš 212 povezane

Vučić: Rok za formiranje Vlade Srbije 18. april ili izbori verovatno 8. juna
Euronews pre 57 minutajoš 30 povezanih