Povezane vesti
Tači: Sporazum u Rambujeu prva pobeda Kosova
Sputnik 19.03.2019
Predsednik privremenih prištinskih institucija Hašim Tači, povodom 20 godina od održavanja konferencije u Rambujeu, na svom profilu na Fejsbuku napisao je da je to bila prva pobeda Prištine, koja je otvorila put za vojnu intervenciju NATO-a na Srbiju… »
Hašim Tači ponovo provocira Srbiju! "Pobeda" otvorila put za vojnu intervenciju NATO na Srbiju!
Srbija danas 19.03.2019
Tvrdi da je sporazumom iz Rambujea i NATO intervencjom na Srbiju, kako je naveo, sprečeno "etničko čišćenje na Kosovu". Hašim Tači nastavlja da provocira Srbiju. Ovoga puta to je učinio na svojoj fejsbuk stranici. Dodao je da je ta "pobeda" otvorila put… »
Vesti dana »
Aleksić: Ko je štitio Milića i zašto nema izveštaja o njegovom radu?
Pravda pre 5 satijoš 36 povezanih
Ministarstvo odbrane: Vojska angažovala dodatno ljudstvo i kapacitete zbog nestašice vode u Čačku
Insajder pre 47 minutajoš 49 povezanih
[POSLEDNJA VEST] Udes helikoptera Helikopterske jedinice MUP-a: Tvrđe sletanje Gazele nakon tehničkog kvara, posada nepovređena
Tango Six pre 3 satajoš 44 povezane
Đoković ispao sa Rolan Garosa, ispustio prednost od 2:0 u setovima
Radio 021 pre 38 minutajoš 40 povezanih
Portugalski Alpac Capital preuzima N1, Novu S, Danas i Vijesti: Veze porodice David vode do Vučića i Orbana
Jugmedia pre 3 satajoš 31 povezana


