Pobeda u političkoj areni - poraz na teniskom terenu

Pobeda u političkoj areni - poraz na teniskom terenu

Mozzart sport pre 35 dana
Novak Đoković priznao da su ga u Indijan Velsu ometali stalni sastanci povodom njegovog angažovanja oko smene prvog čoveka ATP-a, što je uticalo da slabo odigra
Najbolji tensier sveta Novak Đoković u obraćanju fanovima preko Instagrama objasnio je zašto je tako slabo odigrao u trećem kolu Indijan Velsa kada ga je, čini se bez suviše muke, savladao Nemac Filip Kolšrajber. Iako nije želeo... »

Đoković otkrio zašto je podbacio u Indijan Velsu

Sportske.net pre 35 dana
U susret novom Masters turniru Novak Đoković je napravio osvrt na svoja izdanja u Indijan Velsu.
Nije se proslavio najbolji teniser sveta svojim nastupom na prvom Mastersu sezone, čak je posle dužeg vremena dalje dogurao u dubl konkurenciji nego u singlu. Novaka je u trećem kolu Indijan Velsa eliminisao veteran Filip... »

"Naučio sam lekciju u Indijan Velsu"

Vesti online pre 35 dana
Novak Đoković, najbolji teniser sveta, obratio se navijačima na Instagramu gde im je otrkio šta je bio najveći problem u Indijan Velsu.
Najbolji srpski sportista svih vremena poražen je u trećem kolu Indijan Velsa od Filipa Kolšrajbera, što je bilo veliko iznenađenje. - Interesantna nedelja za mene, rezultatski ne kako sam želeo da bude. Izgubio sam u singlu u... »

Đoković: Nadam se najboljem u Majamiju, svestan sam grešaka iz Indijan Velsa…

Hot sport pre 35 dana
Najbolji srpski teniser je svojim pratiociam na društvenoj mreži Instagram pojasnio šta mu je stvaralo probleme na turniru u Indijan Velsu. Učešće na ovom turniru Đoković je završio u trećem kolu i to na veliko iznenađenje. Njega je tu zaustavio Filip Kolšrajber, a Srbin je pojasnio šta ga je... »

Novak: Naučio sam lekciju u Indijan Velsu

B92 pre 35 dana
B92: Novak: Naučio sam lekciju u Indijan Velsu
Novak Đoković, najbolji teniser sveta, obratio se navijačima na Instagramu gde im je otrkio šta je bio najveći problem u Indijan Velsu.
Najbolji srpski sportista svih vremena poražen je u trećem kolu Indijan Velsa od Filipa Kolšrajbera, što je bilo veliko iznenađenje. "Interesantna nedelja za mene, rezultatski ne kako sam želeo da bude. Izgubio sam u singlu u... »
©2019 Netmark d.o.o.