Povezane vesti
Deseti protest “Jedan od pet miliona” u petak u Novom Sadu
Moj Novi Sad 19.03.2019
Na platou ispred Srpskog narodnog pozorišta, 22. marta, sa početkom u 18 časova, građani će još jednom izraziti svoje nezadovoljstvo i zatražiti smenu vlasti i sistema, ovaj put pod sloganom: "SLOBODNI MEDIJI – SLOBODNO DRUŠTVO". Pored glumca Milorada… »
Novi protest u petak u Novom Sadu, građani idu do zgrade RTV
Radio 021 19.03.2019
Građani će ovog petka, 22. marta, protestnu šetnju pod parolom "Jedan od pet miliona" sprovesti do zgrade Radio-televizije Vojvodine, gde će se obratiti aktuelnom rukovodstvu. Okupljanje je u 18 časova na platou Srpskog narodnog pozorišta, gde će se… »
Vesti dana »

UŽIVO Tribina o autonomiji univerziteta u Novom Sadu: Studenti traže ulaz u fakultet i povlačenje policije, stigao odgovor dekana (FOTO, VIDEO)
Danas pre 57 minutajoš 52 povezane

FBI istražuje pucnjavu u katoličkoj školi u Mineapolisu kao čin terorizma, objavljen identitet napadača
Euronews pre 20 minutajoš 30 povezanih

Novinarka N1 privredena u hotelu Bristol: Pokušala da pita direktora United Grupe o dogovoru sa Vučićem
Nedeljnik pre 10 minutajoš 28 povezanih

Ovo niko nikad nije uradio, a onda se pojavila moćna Srbija – rekord koji najbolje pokazuje kakav su „orlovi“ tim
Nova pre 14 minutajoš 34 povezane