Povezane vesti

U Beogradu protest studenata: 'Mislim, dakle, hapsi me'

U Beogradu protest studenata: 'Mislim, dakle, hapsi me'

Slobodna Evropa 20.03.2019
Još jedan protest u organizaciji „Jedan od pet miliona“ održan je danas u Beogradu. Međutim, ovoga puta – studentski, pod sloganom „Mislim, dakle, hapsi me“. Povod okupljanju su hapšenja tokom proteklog vikenda kada je deo opozicije i… »
Protest studenata u Beogradu "Mislim, dakle hapsi me"

Protest studenata u Beogradu "Mislim, dakle hapsi me"

N1 Info 20.03.2019
Protest studenata više fakulteta Univerziteta u Beogradu pod sloganom “Mislim, dakle hapsi me” počeo je ispred Fakulteta tehničkih nauka, kako bi iskazali nezadovoljstvo zbog hapšenja, kako kažu, njihovih kolega koji su učestvovali u protestima… »
Protestno okupljanje studenata „Mislim, dakle hapsi me“ (VIDEO)

Protestno okupljanje studenata „Mislim, dakle hapsi me“ (VIDEO)

Danas 20.03.2019
Grupa od stotinjak studenata Beogradskog univerziteta krenula je nešto posle 16 časova u protestnu šetnju centralnim gradskim ulicama, izražavajući nezadovoljstvo hapšenjima njihovih kolega tokom nedavnih protesta u glavnom gradu. Pod sloganom… »
Studenti u protestnoj šetnji “Mislim, dakle hapsi me”: Uskoro veliki studentski protest (VIDEO)

Studenti u protestnoj šetnji “Mislim, dakle hapsi me”: Uskoro veliki studentski protest (VIDEO)

Insajder 20.03.2019
Da se ne ponovi hapšenje najmlađih učesnika protesta - glavna je poruka današnje protestne šetnje studenata u Beogradu pod nazivom “Mislim, dakle hapsi me”. Studenti su šetali od Vukovog spomenika u Beogradu do zgrade Radio televizije Srbije… »
Studenti pred zgradom RTS-a poručili da žele slobodu medija i najavili veliki studentski protetst

Studenti pred zgradom RTS-a poručili da žele slobodu medija i najavili veliki studentski protetst

Novi magazin 20.03.2019
Studenti Beogradskog univerziteta koji su u protetsnoj šetnji stigli do zgrade RTS-a poručili su da su tu da traže slobodu medija kako bi se "čula njihova reč", jer na to "imaju pravo". "Omladina jeste Srbija", rekla je Ana Knežević student… »
Protest studenata ispred zgrade RTS-a

Protest studenata ispred zgrade RTS-a

Blic 20.03.2019
Stotinak studenata sa različitih fakulteta okupilo se ovog popodneva ispred Elektrotehničkog fakulteta u Bulevaru kralja Aleksandra na protestu pod nazivom "Mislim, dakle hapsi me" i "Studenti ne ćute", odakle su se kasnije uputili ka zgradi RTS-a… »
VIDEO: Protest studenata "Mislim, dakle hapsi me" do RTS, 6. aprila veliki skup

VIDEO: Protest studenata "Mislim, dakle hapsi me" do RTS, 6. aprila veliki skup

Radio 021 20.03.2019
Studenti Beogradskog univerziteta, koji su u protetsnoj šetnji stigli do zgrade RTS-a, poručili su da traže slobodu medija, kako bi se "čula njihova reč", jer na to "imaju pravo". "Omladina jeste Srbija", rekla je Ana Knežević, studentkinja… »
Protest studenata ispred zgrade RTS-a

Protest studenata ispred zgrade RTS-a

RTS 20.03.2019
Studenti različitih fakulteta nakratko su protestovali ispred zgrade RTS-a u Takovskoj. U protestnu šetnju krenuli su zbog, kako kažu, hapšenja njihovih kolega proteklog vikenda. Okupljeni studenti poručili su da u društvu treba više da se čuje… »
Studentska šetnja "Mislim, dakle hapsi me" danas u 16 časova u Beogradu

Studentska šetnja "Mislim, dakle hapsi me" danas u 16 časova u Beogradu

Nova ekonomija 20.03.2019
Studentska šetnja pod sloganom "Mislim, dakle hapsi me" biće održana danas od 16 časova u Beogradu, najavili su organizatori protesta #1od5miliona. Okupljanje učesnika počeće ispred zgrade tehničkih fakulteta, a u pozivu na skup piše: "Tražimo… »
Studentska šetnja „Mislim, dakle hapsi me“ danas u Beogradu

Studentska šetnja „Mislim, dakle hapsi me“ danas u Beogradu

Danas 20.03.2019
Studentska šetnja pod sloganom „Mislim, dakle hapsi me“ biće održana danas od 16 časova u Beogradu, najavili su organizatori protesta „Jedan od pet miliona“. Okupljanje učesnika počeće ispred zgrade tehničkih fakulteta, a u pozivu na skup… »

Vesti dana »

Jokić postavio novi rekord plej-ofa NBA lige

Jokić postavio novi rekord plej-ofa NBA lige

Radio 021 pre 26 minutajoš 25 povezanih
Na putevima u Srbiji danas se očekuje pojačan saobraćaj

Na putevima u Srbiji danas se očekuje pojačan saobraćaj

Niške vesti pre 2 satajoš 9 povezanih