Povezane vesti
Da su realizovane najavljivane megalomanske investicije Srbija bi bila zemlja blagostanja
SEEbiz 21.03.2019
BEOGRAD - Da su se realizovale sve megalomanske investicije koje su vlasti u Srbiji najavljivali prethodnih decenija Srbija bi danas bila zemlja sa manjkom radne snage, dvostruko većim stopama rasta i izvoza, zemlja sreće i blagostanja, piše NIN… »
NIN: Da su realizovani svi obećani projekti, Srbija bi bila zemlja blagostanja
N1 Info 21.03.2019
Da su se realizovale sve megalomanske investicije koje su vlasti u Srbiji najavljivali prethodnih decenija Srbija bi danas bila zemlja sa manjkom radne snage, dvostruko većim stopama rasta i izvoza, zemlja sreće i blagostanja, piše NIN. Nedeljnik je u… »
Vesti dana »
Šok na Vimbldonu: Arina Sabalenka rutinski eliminisana! Kraj za prvu teniserku sveta
Kurir pre 12 minutajoš 46 povezanih
Dvojica mladića nastradala u saobraćajnoj nesreći u Banji Koviljači
Šabačke novosti pre 2 satajoš 35 povezanih
UKRAJINSKA KRIZA - Peskov: Specijalna vojna operacija nastavlja se kao pravi rat; Zelenski: Rusija za nedelju dana lansirala oko 2.200 dronova
RTV pre 12 minutajoš 35 povezanih
Jokić davao izjavu u Beogradu, pa isti dan otišao na drugi kraj Srbije: Snimili ga s pivom u ruci VIDEO
Nova pre 1 satjoš 30 povezanih



