Povezane vesti
Šej: Žalim zbog "kolateralne štete", samo sam radio svoj posao
RTV 22.03.2019
BRISEL - Džejmi Šej, dugogodišnji službenik NATO i portparol Alijanse za vreme bombardovanja Savezne Republike Jugoslavije, koji je sada u penziji, izjavio je da žali zbog "kolateralne štete", ali tvrdi da je bombardovanje bilo opravdano. U intervjuu… »
Intervju petkom: „Žalim zbog 'kolateralne štete', ali je bombardovanje opravdano“, kaže Džejmi Šej
Radio 021 22.03.2019
Portparol NATO-a u vreme bombardovanja 1999. godine Džejmi Šej govori u Intervjuu petkom o sećanjima na to vreme i pogledima na Balkan danas. Citati od Endija Vorhola i Frenka Sinatre do Harija Trumana - razgovor sa Džejmijem Šejom pokazuje da portparol… »
Vesti dana »
Zahvalnica 20-godišnjem studentu za pešačenje - "preživeo sam šumadijske uzbrdice i nizbrdice"
N1 Info pre 17 minutajoš 20 povezanih
RHMZ o temperaturama u Srbiji: Najtoplije u Kikindi, izmereno 37 stepeni
Euronews pre 3 satajoš 39 povezanih
Guča i dalje u šoku nakon curenja amonijaka: Meštani za Telegraf otkrili jedan jezivi detalj
Telegraf pre 3 satajoš 55 povezanih
Iran i SAD razmjenjuju optužbe, napadi se nastavljaju uprkos krhkom primirju
Slobodna Evropa pre 7 satijoš 43 povezane



