Povezane vesti

Intervju petkom: „Žalim zbog 'kolateralne štete', ali je bombardovanje opravdano“, kaže Džejmi Šej

Intervju petkom: „Žalim zbog 'kolateralne štete', ali je bombardovanje opravdano“, kaže Džejmi Šej

Južne vesti 22.03.2019
Getty Images Džejmi Šej danas drži predavanja i učestvuje u razgovorima o bezbednosti Evrope Citati od Endija Vorhola i Frenka Sinatre do Harija Trumana - razgovor sa Džejmijem Šejom pokazuje da portparol NATO-a za vreme bombardovanja Jugoslavije… »
Ista pitanja i iste dileme dve decenije posle NATO bombardovanja

Ista pitanja i iste dileme dve decenije posle NATO bombardovanja

N1 Info 22.03.2019
U nedelju se navršava 20 godina od početka Nato bombardovanja. I uoči ove godišnjice ista pitanja - ko je kriv, ko treba da se izvini, a ko da oprosti? Gde je Beograd 20 godina kasnije, a gde Priština. Izvor: N1 Ni nakon 20 godina kosovski čvor nije… »
Brnabić: Svesni smo naših grešaka, ali bombardovanje je bilo greška drugih

Brnabić: Svesni smo naših grešaka, ali bombardovanje je bilo greška drugih

Radio 021 22.03.2019
Premijerka Ana Brnabić izjavila je da je Srbija svesna grešaka koje je pravila u prošlosti, ali da je NATO bombardovanje 1999. godine bila greška drugih, a ne građana Srbije. Na konferenciji "NATO agresija na SR Jugoslaviju: 20 godina posle"… »
On je izmislio termin "kolateralna šteta" Šej: Voleo bih da dođem u Beograd, a da na mene ne polete cigle

On je izmislio termin "kolateralna šteta" Šej: Voleo bih da dođem u Beograd, a da na mene ne polete cigle

Pravda 22.03.2019
Žalim zbog "kolateralne štete", ali je bombardovanje SRJ bilo opravdano - ovako portparol NATO za vreme bombardovanja SRJ Džejmi Šej tumači događaje od pre dve decenije. Po sopstvenom prizanju, posle 1999. godine nije dolazio u Beograd, mada kaže… »
On je izmislio termin "kolateralna šteta": Šej: Voleo bih da dođem u Beograd, a da na mene ne polete cigle

On je izmislio termin "kolateralna šteta": Šej: Voleo bih da dođem u Beograd, a da na mene ne polete cigle

Blic 22.03.2019
Žalim zbog "kolateralne štete", ali je bombardovanje SRJ bilo opravdano - ovako portparol NATO za vreme bombardovanja SRJ Džejmi Šej tumači događaje od pre dve decenije. Po sopstvenom prizanju, posle 1999. godine nije dolazio u Beograd, mada kaže… »
Brnabić: Svesni smo naših grešaka, ali NATO bombardovanje je bila greška drugih

Brnabić: Svesni smo naših grešaka, ali NATO bombardovanje je bila greška drugih

N1 Info 22.03.2019
Premijerka Ana Brnabić izjavila je da je Srbija svesna grešaka koje je pravila u prošlosti, ali da je NATO bombardovanje 1999. godine bila greška drugih, a ne građana Srbije. Izvor: N1 Na konferenciji "NATO agresija na SR Jugoslaviju: 20 godina… »
Brnabić: Bombardovanje nije bilo naša greška, Srbija mora da pokuša da oprosti

Brnabić: Bombardovanje nije bilo naša greška, Srbija mora da pokuša da oprosti

RTV 22.03.2019
BEOGRAD - Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić poručila je danas da je bombardovanje SR Jugoslavije bilo greška drugih, a ne građana koji su u sred Evrope na kraju 20. veka bili žrtve onih sa kojima su se u dva svetska rata borili. "Za našu… »

Vesti dana »