Povezane vesti
Poverenik: Policija ima ovlašćenja da nadzire i snima javno mesto
N1 Info 22.03.2019
Poverenik za informacije od javnog značaja i zaštitu podataka o ličnosti sproveo je postupak nadzora u vezi sa postavljanjem video kamera i utvrdio da policija ima ovlašćenja da nadzire i snima javno mesto, radi obavljanja policijskih poslova u skladu sa… »
Poverenik: Policija može da nadzire i snima javno mesto
Radio 021 22.03.2019
Poverenik za zaštitu podataka o ličnosti sproveo je postupak nadzora u vezi sa postavljanjem video kamera i utvrdio da policija ima ovlašćenja da nadzire i snima javno mesto radi obavljanja policijskih poslova u skladu sa propisom o evidenciji i obradi… »
Poverenik: MUP ima ovlasćenje da nadzire i snima javna mesta
Blic 22.03.2019
Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) ima ovlašćenje da vrši nadzor i snimanje javnog mesta, i da u cilju obavljanja poslova iz svog delokruga prikuplja i obrađuje video i audio zapise korišćenjem opreme za video-akustičko snimanje i fotografisanje… »
MUP ima pravo da snima javna mesta
Danas 22.03.2019
Poverenik za informacije od javnog značaja i zaštitu podatak o ličnosti sproveo je postupak nadzora u vezi sa postavljanjem video kamera. Takođe je utvrđeno da policija ima ovlašćenja da nadzire i snima javno mesto, radi obavljanja policijskih poslova u… »
Vesti dana »
Marta Kos prenela Ani Brnabić zabrinutost EU zbog koraka vlasti Srbije da suzbiju nezavisno sudstvo
Beta pre 1 satjoš 29 povezanih
Kako Putin profitira od sukoba SAD, Izraela i Irana: Rat na Bliskom istoku puni rusku kasu
Nova pre 55 minutajoš 59 povezanih
Potpisan ugovor sa Azvirtom o projektovanju i izgradnji brze saobraćajnice Osmeh Vojvodine
Nova ekonomija pre 3 satajoš 29 povezanih
Požar u Paviljonu Srbije na Venecijanskom bijenalu u Đardinima: Goreo spoljašnji deo krova
Newsmax Balkans pre 4 satijoš 28 povezanih
Dekani četiri fakulteta UNS-a apeluju na gradonačelnika da odustane od oduzimanja dva prostora Akademije umetnosti
Moj Novi Sad pre 1 satjoš 42 povezane




