Povezane vesti
Građani zaduženi u švajcarskim francima počeli štrajk glađu
Danas 22.03.2019
Građani zaduženi u švajcarskim francima, koji od juče protestuju ispred zgrade Vrhovnog kasacionog suda, počeli su štrajk glađu. Jednom od učesnika je tokom popodneva pozlilo zbog čega je intervenisala ekipa Hitne pomoći. U toku dana… »
Štrajk glađu zaduženih u švajcarskim francima, jednom čoveku pozlilo
N1 Info 22.03.2019
Građani zaduženi u švajcarskim francima, koji od juče protestuju ispred zgrade Vrhovnog kasacionog suda, počeli su štrajk glađu. Jednom od učesnika je tokom popodneva pozlilo zbog čega je intervenisala ekipa Hitne pomoći. Izvor: N1 Ivana… »
Zaduženi u švajcarskim francima štrajkuju glađu
Nova ekonomija 22.03.2019
Građani zaduženi u švajcarskim francima, koji od juče protestuju ispred zgrade Vrhovnog kasacionog suda, počeli su štrajk glađu. Ivana Rondović iz Udruženja građana zaduženih u švajcarskim francima CHF Srbija izjavila je da nisu želeli takvu… »
Vesti dana »

Nastavljen rat Rusije i Ukrajine posle razgovora Putina i Trampa
BBC News pre 49 minutajoš 28 povezanih

Uhapšen gradonačelnik Istanbula, Turska blokirala društvene mreže
Vreme pre 36 minutajoš 18 povezanih

Vlasnik stradao u svom klubu: 10 vatrogasaca gasilo požar na Paliluli
Kurir pre 1 satjoš 19 povezanih