Povezane vesti
Ombudsman pozvao na razgovor o zaštiti novinara od pritiska
Danas 22.03.2019
Zaštitnik građana Zoran Pašalić pozvao je danas na radni sastanak predstavnike medijskih udruženja i asocijacija na kojem bi raspravljali o medijskoj platformi o unapređivanju medijskih sloboda, sloboda izražavanja i zaštite novinara od pritisaka. U… »
Pašalić pozvao novinarska udruženja na razgovor o medijskoj platformi
N1 Info 22.03.2019
Zaštitnik građana Zoran Pašalić pozvao je na radni sastanak predstavnike medijskih udruženja i asocijacija na kojem bi raspravljali o medijskoj platformi o unapređivanju medijskih sloboda, sloboda izražavanja i zaštite novinara od pritisaka. U saopštenju… »
Pašalić: Pritisak na novinare je nepodnošljiv
Danas 22.03.2019
Sagovornici Danasa različito o pomoći medijskim radnicima koju im je ponudio zaštitnik građana U godišnjem izveštaju zaštitnika građana za 2018. godinu zabeležena su 102 napada i 72 slučaja pritiska na novinare. Ombudsman Zoran Pašalić ocenio je da je to… »
Vesti dana »
"Kradu nas godinama" Tramp ponovo pobesneo, pa zapretio: "Povećavamo carine na 50 odsto"
Blic pre 1 satjoš 1 povezana
Najmlađi Leskovčani pevali uglas sa Milicom Pavlović na otvaranju 36. Roštiljijade
Jugmedia pre 46 minuta





