Povezane vesti
Haradinaj pozvao SAD i EU da pomognu u postizanju sporazuma
Al Jazeera 22.03.2019
Naš je interes da svi koji žive na Balkanu budu slobodni u okviru granica svojih zemalja, kaže premijer Kosova. Premijer Kosova Ramush Haradinaj pozvao je u petak SAD i Evropsku uniju da pomognu Kosovu u postizanju sporazuma sa Srbijom, koji bi predviđao… »
Nova Haradinajeva provokacija: Od SAD i EU traži da izvrše pritisak na Beograd kako bi priznao nezavisnost Kosova
Telegraf 22.03.2019
Haradinaj je pozvao "partnere", Evropsku uniju i SAD da pomognu Prištini u onome što nije u njihovoj moći. Premijer privremenih prištinskih institucija, Ramuš Haradinaj, pozvao je danas SAD i Evropsku uniju da pomognu Prištini u postizanju sporazuma sa… »
Vesti dana »
Drugi Srbin krade slavu Jokiću u NBA, ne zove se Nikola, možda je i najbolji trener kog ova zemlja ima
Telegraf pre 29 minutajoš 7 povezanih
Izložba "100 godina od obnove Njegoševe kapele" otvorena u Kraljevskom dvoru: Prisustvovao i princ Aleksandar Karađorđević
Blic pre 3 satajoš 1 povezana
Kozma: Naprednjaci iz Poslaničke grupe prijateljstva sa Nemačkom vređali goste iz Bundestaga
Beta pre 6 satijoš 1 povezana
Đurić iz Brisela: Zbog teških globalnih okolnosti u EU pojačan zamah za proširenje na naš region
Blic pre 8 satijoš 1 povezana



