Povezane vesti
Odbrana optuženih u slučaju "državni udar": Ne šaljite nevine u zatvor
Večernje novosti 22.03.2019
Kriminalci pričaju šifrovanim porukama, ne preko otvorene veze. BOLjE kriv na slobodi, nego nevin u zatvoru. Nemojte da šaljete nevine ljude u zatvor, kazao je Radonja Drakulović, advokat Eduarda Šišmakova prilikom iznošenja završne reči tražeći za sve… »
Suđenje za tzv. državni udar – „totalni fijasko“ tužilaštva
Sputnik 22.03.2019
U postupku za navodni državni udar tužilaštvo je doživelo „totalni fijasko“, ocenili su advokati odbrane u iznošenju završnih riječi pred Višim sudom u Podgorici. Branilac po službenoj dužnosti Rusa Eduarda Šišmakova, advokat Radonja Drakulović kazao je… »
Državni udar: Odbrana zatražila oslobađajuću presudu
Glas Amerike 22.03.2019
PODGORICA — Advokati odbrane na suđenju 14-članoj grupi optuženoj za pokušaj terorizma na dan izbora u Crnoj Gori u oktobru 2016. zatražili su u završnoj riječi oslobadjajuću presudu i ocijenili da nisu predočeni materijalni dokazi koji ukazuju na… »
Vesti dana »
Tramp povodom Dana nezavisnosti razgovarao s Putinom, Zelenskim, Netanjahuom, kraljem Čarlsom
Beta pre 2 satajoš 36 povezanih
Tragično jutro na putevima, poginula tri mladića – MUP apeluje na oprez za volanom
RTS pre 1 satjoš 23 povezane
Prognoza vremena za ponedeljak, 6. jul: Sutra promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima
Beta pre 54 minutajoš 25 povezanih
Otkriveni novi detalji najprljavije utakmice Svetskog prvenstva! Bezobrazni Paragvajci tokom utakmice prešli svaku granicu normalnog!
Kurir pre 19 minutajoš 34 povezane
U Turskoj se teško podneo poraz od Srbije: Ataman besneo na sudiju zbog Orlića /video/
Sputnik pre 2 satajoš 27 povezanih



