Povezane vesti

Vučić obišao gradilište zgrade RTV: Na protestima više neće biti nasilja

Vučić obišao gradilište zgrade RTV: Na protestima više neće biti nasilja

Večernje novosti 23.03.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio danas gradilište nove zgrade radio-televizije Vojvodina u Novom Sadu i poručio: Opozicija na vlast može da dođe samo izborima, ili da me - ubije. GRAĐANI nemaju razloga da se plaše zbog najavljenih… »
Vučić obišao radove na novoj zgradi RTV: Nisam nikog smenio u RTS i RTV

Vučić obišao radove na novoj zgradi RTV: Nisam nikog smenio u RTS i RTV

Radio 021 23.03.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da očekuje da će za šest meseci biti završena zgrada Radio-televizije Vojvodine, pre isteka roka. "Uložili smo veliki novac, reč je o 48,4 miliona evra. Dakle oko 50 miliona evra se daje za… »
Vučić obišao zgradu RTV u izgradnji

Vučić obišao zgradu RTV u izgradnji

Danas 23.03.2019
Predsedik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas radove na izgradnji Radiotelevizije Vojvodine koja će, kako se očekuje biti završena 25. novembra. „Pre godinu i po dana započeli smo radove na izgradnji TV Vojvodina, i uveravaju me svi da će… »
Vučić obišao radove na zgradi RTV Vojvodina: Ljudi u Srbiji su videli sve, ali nasilja više neće biti (foto, video)

Vučić obišao radove na zgradi RTV Vojvodina: Ljudi u Srbiji su videli sve, ali nasilja više neće biti (foto, video)

Blic 23.03.2019
Pre godinu i po dana započeli smo radove na izgradnji TV Vojvodina, i uveravaju me svi da će biti šest meseci pre roka. Uvek sam prema tome skeptičan, ali kažu da očekuju 25. novembra, kaže predsednik Srbije Aleksandra Vučić. On je danas, na… »
Vučić: Za šest meseci nova zgrada RTV-a

Vučić: Za šest meseci nova zgrada RTV-a

RTS 23.03.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da očekuje da će za šest meseci biti završena obnova zgrade Radio-televizije Vojvodine, pre isteka roka. "Uložili smo veliki novac, reč je o 48,4 miliona evra. Dakle oko 50 miliona evra se daje za… »
Predsednik Vučić obišao radove na izgradnji RTV-a

Predsednik Vučić obišao radove na izgradnji RTV-a

Dnevnik 23.03.2019
SREMSKA KAMENICA: Predsednik Aleksandar Vučić obišao je danas radove na izgradnji nove zgrade Radio-televizije Vojvodine, a zaposlenima u pokrajinskom javnom servisu, koji su ga dočekali, poručio je da rade svoj posao normalno, a da će siledžije… »
Vučić u sremskoj kamenici obilazi radove na novoj zgradi RTV: Siledžije će odgovarati nadležnima! Nikakvo nasilje neće…

Vučić u sremskoj kamenici obilazi radove na novoj zgradi RTV: Siledžije će odgovarati nadležnima! Nikakvo nasilje neće…

Kurir 23.03.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je Sremsku Kamenicu gde se izvode radovi na zgradi Radio - televizije Vojvodine, koja je oštećena u NATO agresiji. On se obratio zaposlenima rekavši da se vrate na posao i da ništa ne brinu i da nemaju… »

Vesti dana »