Povezane vesti
Trivan najavio zabranu uvoza starih automobila sa „evro 3“ standardom
Danas 23.03.2019
Ministar za zaštitu životne sredine Srbije Goran Trivan najavio je da će uskoro biti zabranjen uvoz starih automobila sa motorom „evro 3“ standarda. „Time bitno utičemo na kvalitet životne sredine u kojoj živimo. Ja sigurno neću odustati od ovoga da se… »
Srbija će zabraniti uvoz automobila zagađivača
Al Jazeera 23.03.2019
Vlada Srbije razmatra zabranu uvoza vozila sa euro 3 i euro 4 standardom, te automobila starijih od 10 godina. Ministar za zaštitu životne sredine Srbije Goran Trivan najavio je danas kako će uskoro biti zabranjen uvoz starih automobila sa motorom euro 3… »
Vesti dana »
Frančeska Albaneze, UN izvestiteljka: 'Srpske vlasti bez stida sarađuju sa Izraelom'
BBC News pre 1 satjoš 27 povezanih
Lokalni izbori u Srbiji, 10 novih trka: Ko, gde, kada i kakva je uloga 'fantomskih lista'
BBC News pre 7 satijoš 8 povezanih
Računi za struju najviše oštetili građane: Prava potrošača uglavnom samo na papiru, a najčešće ih krše komunalna preduzeća
Glas Zaječara pre 11 satijoš 2 povezane
Prekid saradnje Srbije sa Evrodžastom: "Na svaki način se otežava da se dođe do visoke korupcije i organizovanih kriminalnih grupa"
N1 Info pre 11 satijoš 2 povezane
Detalji krađe podataka iz korisničke baze „Telekoma Srbija“ - hakeri tražili bitkoine
Sputnik pre 15 minutajoš 30 povezanih


