Povezane vesti
Srbija će zabraniti uvoz automobila zagađivača
Kamatica 26.03.2019
Vlada Srbije razmatra zabranu uvoza vozila sa euro 3 i euro 4 standardom, te automobila starijih od 10 godina. Ministar za zaštitu životne sredine Srbije Goran Trivan najavio je kako će uskoro biti zabranjen uvoz starih automobila sa motorom euro 3… »
Zabrana uvoza polovnjaka starijih od 10 godina?
RTV 26.03.2019
BEOGRAD - Ministar za zaštitu životne sredine Srbije Goran Trivan izjavio je danas da se razgovara o mogućnosti zabrane uvoza automobila starijih od deset godina, kako bi se smanjila zagađenost. Trivan je za RTS komentarisao mogućnost da Srbija zabrani… »
Kraj uvozu polovanjka starijih od 10 godina? U Vladi se "krčka" ta ideja, a to bi bio stop za omiljene automobile Srba
Blic 26.03.2019
Uvoz polovnih vozila starijih od 10 godina mogao bi uskoro da bude zabranjen u Srbiji prema najavama ministra zaštite životne sredine Gorana Trivana, ali postavlja se pitanje da li je to pravi kriterijum da bi vazduh na ovom podneblju bio čistiji. U… »
U Srbiji uskoro zabrana polovnih automobila starijih od deset godina?
Nova ekonomija 26.03.2019
Uvoz polovnih vozila, starijih od deset godina, mogao bi uskoro da bude zabranjen u Srbiji, najavio je Goran Trivan, ministar zaštite životne sredine, piše Blic. U Srbiju je prošle godine uvezeno 141.602 polovnih automobila, od kojih su polovina sa evro… »
Vesti dana »
Alarm u Sremskoj Mitrovici: Eutanazirano 700 svinja, uvedena vanredna situacija
NIN pre 29 minutajoš 31 povezana
Vremenska prognoza: Stabilizacija danas, sutra novo naoblačenje
Naslovi.ai pre 1 satjoš 40 povezanih
Otežan uvoz naftnih derivata u Srbiju zbog niskog vodostaja Dunava
Naslovi.ai pre 3 satajoš 27 povezanih
Uhapšen vozač kamiona koji je vozilom udario radnika Hitne pomoći iz Vranja
Radio 021 pre 2 satajoš 21 povezana
Eskalacija sukoba: Napadi na Iran, raketni incidenti i diplomatski pritisci
Naslovi.ai pre 54 minutajoš 23 povezane




