Povezane vesti

Engleska legenda brani Crnogorce, rekao je jednu veliku istinu!

Engleska legenda brani Crnogorce, rekao je jednu veliku istinu!

Sportske.net 26.03.2019
Rasizmu u fudbalu nema mesta, jasno je da svi izgrednici treba da budu kažnjeni, ali nekadašnji fudbaler Liverpula ima drugačiji pogled na čitavu stvar. Reprezentacija Engleske je na odličan način započela kvalifikacije za Evropsko prvenstvo 2020… »
UEFA ispituje "rasizam u Podgorici" (video)

UEFA ispituje "rasizam u Podgorici" (video)

Mondo 26.03.2019
Englezi tvrde: "Rasističke uvrede u Podgorici". Iz tabora Crne Gore negiraju: "Nismo čuli!". UEFA odlučila da ispita stvar. Reagovao i Fudbalski savez Crne Gore. Evropska fudbalska unija (UEFA) odlučila je da istraži optužbe predstavnika fudbalske… »
Tumbaković: Nisam čuo rasističke uvrede na stadionu

Tumbaković: Nisam čuo rasističke uvrede na stadionu

Beta 26.03.2019
Selektor fudbalske reprezentacije Crne Gore Ljubiša Tumbaković rekao je da nije čuo da su navijači u Podgorici na rasnoj osnovi vredjali igrače Engleske, tokom utakmice u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2020. godine. Crna Gora je sinoć povela… »
“Igrači Crne Gore moraju biti kažnjeni”

“Igrači Crne Gore moraju biti kažnjeni”

Vesti online 26.03.2019
Fudbalska reprezentacija Engleske igrala je prethodne noći u Podgorici meč protiv domaće selekcije, a Rahim Sterling i Kalum Hadson Odoi neće je pamtiti po dobrom. Sa tribina se moglo čuti rasističko skandiranje dvojici fudbalera koje su oni… »
Bura u Podgorici - Selektor Engleske najavio žalbu zbog rasizma navijača Crne Gore

Bura u Podgorici - Selektor Engleske najavio žalbu zbog rasizma navijača Crne Gore

Sportski žurnal 26.03.2019
Engleska je sinoć u Podgorici pobedila Crnu Goru sa 5:1, a Bi-Bi-Si je preneo da su se već u šestom minutu čule uvrede na rasnoj osnovi kada je Deni Rouz imao loptu, a nastavile su se tokom cele utakmice. Selektor fudbalske reprezentacije Engleske… »
Sterling objasnio proslavu gola protiv Crne Gore: Poruka je upućena rasistima

Sterling objasnio proslavu gola protiv Crne Gore: Poruka je upućena rasistima

Večernje novosti 26.03.2019
To je bila jedna od onih proslava kojom sam hteo da im kažem da moraju da urade više od toga da mi kažu da sam crn i na šta ličim da bi me poremetili - rekao je fudbaler Mančester sitija. Reprezentativac Engleske Rahim Sterling objasnio je zašto je… »

Vesti dana »