Povezane vesti

SZS: Termin nije bitan, ako se ne promene uslovi - bojkot izbora

SZS: Termin nije bitan, ako se ne promene uslovi - bojkot izbora

Radio 021 26.03.2019
Vanredni ili redovni. U junu ove ili na proleće sledeće godine. Tema izbora u Srbiji ponovo je u centru političke pažnje, posle sednice predsedništva Srpske napredne stranke. U opozicionom Savezu za Srbiju, međutim, kažu da im termin izbora nije… »
Šta je verovatnije – izbori na leto ili na proleće naredne godine

Šta je verovatnije – izbori na leto ili na proleće naredne godine

RTS 26.03.2019
Od mogućeg pomaka u odnosu sa Prištinom, evropskih integracija i stranih investitora zavisi i kada ćemo ponovo na birališta – u junu ove ili na proleće sledeće godine? To je najavio predsednik SNS-a Aleksandar Vučić, a njegovi saradnici konačnu… »
SZS o izborima: Termin nije bitan, ako se ne promene uslovi - bojkot

SZS o izborima: Termin nije bitan, ako se ne promene uslovi - bojkot

N1 Info 26.03.2019
Vanredni ili redovni. U junu ove ili na proleće sledeće godine. Tema izbora u Srbiji ponovo je u centru političke pažnje, posle sednice predsedništva Srpske napredne stranke. U opozicionom Savezu za Srbiju, međutim, kažu da im termin izbora nije… »
Stefanović: Jun prvi realni termin za vanredne izbore

Stefanović: Jun prvi realni termin za vanredne izbore

N1 Info 26.03.2019
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je da je jun prvi realni mogući termin za održavanje vanrednih parlamentarnih izbora, ali nije isključio mogućnost da se oni održe i naredne godine u martu. Izvor: N1 "Teško mi je da kažem… »
Stefanović: Nijedan zahtev opozicije nećemo ispuniti

Stefanović: Nijedan zahtev opozicije nećemo ispuniti

Danas 26.03.2019
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je da vlast neće ispuniti nijedan uslov koji postavi opozicija i pozvao građane da ne poštuju i ne prate one koji pozivaju na nasilje. „Ne znam šta Boško Obradović očekuje ali znam da… »

Vesti dana »