Povezane vesti

Amerikanac pretučen u Herceg Novom: Pratio je Gugl mapu pa stao na stepenište, na koje "nije smeo"

Amerikanac pretučen u Herceg Novom: Pratio je Gugl mapu pa stao na stepenište, na koje "nije smeo"

Telegraf 26.03.2019
Sigalov kaže da je ogorčen i tvrdi da se u Crnoj Gori ne oseća sigurno i da se u nju više nikada neće vratiti. Američki državljanin Jurij Sigalov brutalno je pretučen u petak veče u jednom prolazu u centru Herceg Novog, pišu podgoričke Vijesti… »
Američki turista pretučen u Herceg Novom

Američki turista pretučen u Herceg Novom

RTS 26.03.2019
Američki državljanin Jurij Sigalov brutalno je pretučen u petak veče u jednom prolazu u centru Herceg Novog, pišu "Vijesti". Ogorčen zbog napada, tvrdi da se u Crnoj Gori ne oseća sigurno i da se više nikada neće vratiti u tu zemlju. Policija… »
Amerikanac pretučen u Herceg Novom; Policija identifikovala napadače

Amerikanac pretučen u Herceg Novom; Policija identifikovala napadače

Večernje novosti 26.03.2019
Zbog napada, američki državljanin Jurij Sigalov kaže da je ogorčen i tvrdi da se u Crnoj Gori ne oseća sigurno i da se u nju više nikada neće vratiti. Američki državljanin Jurij Sigalov brutalno je pretučen u petak veče u jednom prolazu u… »
Američki turista pretučen u Herceg Novom

Američki turista pretučen u Herceg Novom

Mondo 26.03.2019
Američki državljanin Jurij Sigalov brutalno je pretučen u petak veče u jednom prolazu u centru Herceg Novog, pišu Vijesti. Policija potvrdila da se napad dogodio, prijave protiv osumnjičenih. Foto: MONDO/Nikoleta Vukčević Ogorčen zbog napada… »
Amerikanac brutalno pretučen u Herceg novom: Vikali mu "Nije ti ovo Amerika!" on poručio: Nikad više u Crnu Goru!

Amerikanac brutalno pretučen u Herceg novom: Vikali mu "Nije ti ovo Amerika!" on poručio: Nikad više u Crnu Goru!

Pravda 26.03.2019
Američki državljanin Jurij Sigalov brutalno je pretučen u petak veče u jednom prolazu u centru Herceg Novog. Zbog napada, Sigalov kaže da je ogorčen i tvrdi da se u Crnoj Gori ne oseća sigurno i da se u nju više nikada neće vratiti. "Moja devojka… »
Napadnut Amerikanac u Herceg Novom

Napadnut Amerikanac u Herceg Novom

Vesti online 26.03.2019
Američki državljanin Jurij Sigalov brutalno je pretučen u petak veče u jednom prolazu u centru Herceg Novog, pišu podgoričke Vijesti. Zbog napada, Sigalov kaže da je ogorčen i tvrdi da se u Crnoj Gori ne oseća sigurno i da se u nju više nikada… »
„Ovo je Crna Gora, nije Amerika“: Amerikanac pretučen u Herceg Novom

„Ovo je Crna Gora, nije Amerika“: Amerikanac pretučen u Herceg Novom

Sputnik 26.03.2019
Američki državljanin Jurij Sigalov brutalno je pretučen u petak veče u jednom prolazu u centru Herceg Novog, pišu podgoričke „Vijesti“. Zbog napada, Sigalov kaže da je ogorčen i tvrdi da se u Crnoj Gori ne oseća sigurno i da se u nju više… »
"Ovo je Crna Gora, nije Amerika" Državljanin SAD brutalno pretučen u Herceg Novom

"Ovo je Crna Gora, nije Amerika" Državljanin SAD brutalno pretučen u Herceg Novom

Srbija danas 26.03.2019
Američki državljanin Jurij Sigalov brutalno je pretučen u petak veče u jednom prolazu u centru Herceg Novog! Zbog napada kaže da je ogorčen i tvrdi da se u Crnoj Gori ne oseća sigurno i da se u nju više nikada neće vratiti. Da li je Sigalov… »
Amerikanac pretučen u Herceg Novom: Nikad više u Crnu Goru

Amerikanac pretučen u Herceg Novom: Nikad više u Crnu Goru

RTV 26.03.2019
HERCEG NOVI - Američki državljanin Jurij Sigalov brutalno je pretučen u petak veče u jednom prolazu u centru Herceg Novog, pišu podgoričke Vijesti. Zbog napada, Sigalov kaže da je ogorčen i tvrdi da se u Crnoj Gori ne oseća sigurno i da se u nju… »
Amerikanac brutalno pretučen u Herceg novom: Vraćao sam se iz prodavnice kad me je napao na stepenicama, a onda je izašao…

Amerikanac brutalno pretučen u Herceg novom: Vraćao sam se iz prodavnice kad me je napao na stepenicama, a onda je izašao…

Kurir 26.03.2019
Američki državljanin Jurij Sigalov brutalno je pretučen u petak veče u jednom prolazu u centru Herceg Novog. Zbog napada, Sigalov kaže da je ogorčen i tvrdi da se u Crnoj Gori ne oseća sigurno i da se u nju više nikada neće vratiti. "Moja devojka… »

Vesti dana »