Повезане вести
Обрадовић најавио протест испред пинка: Одлазак је легитиман, али не сме бити насиља! Права адреса је РЕМ!
Правда 26.03.2019
Телевизија Пинк јесте легитимна „мета“ грађанских протеста, али под условом да нема насиља ни са једне ни са друге стране. Притом не треба изгубити одговорност РЕМ који је адреса за све незадовољне, сматрају саговорници Данаса… »
Одлазак на Пинк легитиман, али не сме бити насиља
Данас 26.03.2019
Саговорници Данаса о новој најави лидера Двери да ће демонстрирати испред "ружичасте" ТВ станице Телевизија Пинк јесте легитимна „мета“ грађанских протеста, али под условом да нема насиља ни са једне ни са друге стране. Притом… »
Вести дана »
(Видео) Саобраћајна несрећа на Ибарској магистрали: Судар аутобуса и аутомобила, саобраћај обустављен
Блиц пре 4 сатијош 4 повезане
(Фото) Трг Николе Пашића отворен за саобраћај: Овако сада изгледа, а ово су измене за које возачи морају да знају
Блиц пре 7 сатијош 1 повезана
Путари у Чачку дежураће читаву ноћ: На грађане се апелује да не излазе напоље у обући која се клиза.
Телеграф пре 4 сатијош 2 повезане
Трамп запретио новој председници Венецуеле Делси Родригес: „Ако не уради оно што је исправно, платиц́е веома велику цену“
Данас пре 8 сатијош 1 повезана



