Povezane vesti
Veličković još ne trenira
N1 Info 28.03.2019
Kapiten Partizana Novica Veličković povredio je skočni zglob u prvoj utakmici polufinala ABA lige protiv Crvene zvezde i njegovo učešće u revanš duelu i dalje je pod velikim znakom pitanja. "Žurnal" prenosi da iskusni krilni centar proteklih dana nije… »
Veličković i dalje ne trenira, pitanje je hoće li igrati u drugom meču
Sportski žurnal 28.03.2019
U prvom meču polufinala ABA lige, Novica Veličković je u četvrtoj četvrtini sa bolnom grimasom na licu napustio teren. Zbog povrede skočnog zgloba Novica Veličković nije završio prvi meč protiv Crvene zvezde, a iz Partizana nije došlo mnogo novih vesti u… »
Vesti dana »

Skup podrške Milanu Bogdanoviću: Vučić ispred Skupštine: "Mi moramo da sačuvamo mir, oni su nam pokazali koliko su neodgovorni" (foto/video)
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

„Putin nije bio tako pošten i iskren za pregovaračkim stolom kao što smo se nadali“: Ministar finansija SAD najavio pooštravanje sankcija Rusiji
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

(Video) Oboren dostavljač hrane na motoru: Nesreća u Omladinskih brigada: Na terenu policija i hitna pomoć
Blic pre 2 satajoš 1 povezana