Povezane vesti

Sam sebe opljačkao

Sam sebe opljačkao

Politika 28.03.2019
Kraljevo – Kraljevačka policija je, kako nezvanično doznajemo, razrešila slučaj pljačke pošte u obližnjem selu Ratini. Time je demantovana i prva verzija ovog slučaja, prema kojoj je policija 26. marta ove godine, u 13.40 dobila dojavu o napadu… »
Sam sebe vezao i zalepio traku preko usta: Službenik pošte izmislio pljačku da bi sakrio svoj zločin

Sam sebe vezao i zalepio traku preko usta: Službenik pošte izmislio pljačku da bi sakrio svoj zločin

Blic 28.03.2019
Službenik pošte u Kraljevu L.L. (36) uhapšen je jer je iscenirao pljačku pošte u selu Ratina u kojoj je zaposlen. Kako saznaje "Blic", ovaj radnik je sebe vezao trakom preko usta, kao i ruke i noge ispod stola na kojem je radio. Pljačku je izmislio… »
Sam sebe vezao i zalepio traku preko usta: Radnik pošte iscenirao pljačku da bi pokrio manjak u kasi

Sam sebe vezao i zalepio traku preko usta: Radnik pošte iscenirao pljačku da bi pokrio manjak u kasi

Večernje novosti 28.03.2019
Navodno opljačkani službenik je tada, nezvanično, policajcima koji su stigli na mesto događaja ispričao da je u poštu ušao nepoznati razbojnik i uz pretnju pištoljem zahtevao da mu preda novac. ZBOG sumnje da je proneverio oko milion dinara, a… »
Službenik pošte u Kraljevu sam sebe vezao, pa izmislio pljačku: Šokiraćte se kad saznate zbog čega je sve to uradio

Službenik pošte u Kraljevu sam sebe vezao, pa izmislio pljačku: Šokiraćte se kad saznate zbog čega je sve to uradio

Kurir 28.03.2019
Tridesetšestogodišnji radnik „Pošte“ L. L. iz Kraljeva uhapšen je pod optužbom da je u utorak izmislio pljačku poštanske filijale u selu Ratina kod Kraljeva. On je policiji u utorak rekao da ga je naoružani razbojnik primorao da mu preda novac… »

Vesti dana »