Povezane vesti
Kineski investitor dobio pravo svojine nad 96 hektara zemljišta u Zrenjaninu
Danas 28.03.2019
Na mestu gde su do sada bile plodne njive gradiće se fabrika prenumatika, pa je tim povodom danas u Zrenjaninu potpisan ugovor o otuđenju građevinskog zemljišta u Slobodnoj zoni Zrenjanin. Ugovor, kojim se prenosi pravo svojine, potpisali su director… »
Kineski investitor dobio pravo svojine nad 96 hektara zemljišta u Zrenjaninu
Beta 28.03.2019
Vlasnik kineske kompanije Šandong Linglong (Shandong Linglong) Vang Feng (Wang Feng) i direktor Republičke direkcije za imovinu Jovan Vorkapić potpisali su danas u Zrenjaninu ugovor o otudjenju, bez naknade, gradjevinskog zemljišta u industrijskoj zoni u… »
Vesti dana »
PICULA U BEOGRADU: PRVO SASTANCI SA OPOZICIJOM, PA „LEKCIJE“ SRBIJI – VLAST UZVRAĆA PITANJEM KOJE BOLI: ZAŠTO JE JASENOVAC PROBLEM?
Glas Zapadne Srbije pre 1 satjoš 57 povezanih
Đedović: Razgovori o NIS-u bili teški, nismo izašli u susret svim zahtevima MOL-a
Insajder pre 27 minutajoš 39 povezanih
OFAK produžio operativnu licencu Naftnoj industriji Srbije do 20. februara
Politika pre 2 satajoš 46 povezanih
Prvi put od početka rata predstavnici Ukrajine, Rusije i SAD za istim stolom: Šta je glavni kamen spoticanja
N1 Info pre 42 minutajoš 25 povezanih



