Povezane vesti

Ser Aleks "poslao" Savu u Partizan!

Ser Aleks "poslao" Savu u Partizan!

Sportske.net 28.03.2019
Milošević sigurno nije neko bez fudbalskog znanja, otkrio i šta je bila inicijelna kapisla za klupu voljenog kluba! Vicešampion Srbije predstavio je danas novog šefa stručnog štaba koji će na klupi naslediti Zorana Mirkovića. Savo Milošević… »
Milošević promovisan: Ferguson me nagovorio da postanem trener.....

Milošević promovisan: Ferguson me nagovorio da postanem trener.....

Dnevnik 28.03.2019
Savo Milošević je, i zvanično, odlukom Upravnog odbora FK Partizan od 27. 3. 2019. imenovan za novog šefa struke. Članovi UO FK Partizan pružili su jednoglasnu podršku novoimenovanom šefu stručnog štaba i njegovim saradnicima, izrazivši duboko… »
Milošević na promociji u Partizanu: Trener zbog Fergusona

Milošević na promociji u Partizanu: Trener zbog Fergusona

Večernje novosti 28.03.2019
Ser Aleks mi je rekao da bi trebalo da razmislim, i odluku sam doneo pre tri godine, kaže trener Partizana Savo Milošević. NEKADA je apriori bio protiv trenerskog poziva. Onda mu je "kliknulo" prilikom saradnje sa legendarnim trenerom Mančester… »
Savo Milošević: Uvek sam bio uz i oko Partizana, nikad nisam odlazio

Savo Milošević: Uvek sam bio uz i oko Partizana, nikad nisam odlazio

Beta 28.03.2019
Novi trener fudbalera Partizana Savo Milošević rekao je danas da zna sa kakvim će se problemima suočiti, ali da ima ogromnu energiju i želju da proba da promeni stvari, da crno-bele vrati na mesto koje im pripada. "Moram da zahvalim ljudima u klubu… »
Milošević predstavljen u humskoj: Sudbinski sam vezan za Partizan, Aleks Ferguson me je nagovarao da postanem trener!

Milošević predstavljen u humskoj: Sudbinski sam vezan za Partizan, Aleks Ferguson me je nagovarao da postanem trener!

Hot sport 28.03.2019
Klub iz Humske dobio je novog trenera. Nakon odlaska Zorana Mirkovića, kao prelazno rešenje ekipu je vodio Žarko Lazetić, a danas je na tu poziciju postavljen Savo Milošević. Nekadašnji reprezentativac Srbije koji je dres ‘orlova’ oblačio 102… »

Vesti dana »