Povezane vesti

Otvaranje uživo! Golubačka tvrđava SAD je prava lepotica Vučić: Dragi Johanese, imamo mi mnogo ideja... Pa sam mislio da…

Otvaranje uživo! Golubačka tvrđava SAD je prava lepotica Vučić: Dragi Johanese, imamo mi mnogo ideja... Pa sam mislio da…

Kurir 29.03.2019
GOLUBAC - Predsednik Srbije i komesar EU Johanes Han danas su oko podneva svečano otvorili obnovljenu Golubačku tvrđavu. Na samom početku ceremonije, u prisustvu Hana, okupljenima se obratio predsednik Srbije zahvalivši na velikom trudu i predanom… »
Otvorena obnovljena Golubačka tvrđava

Otvorena obnovljena Golubačka tvrđava

Politika 29.03.2019
GOLUBAC – Obnovljena tvrđava Golubački grad danas je svečano otvorena u prisustvu predsednika Srbije Aleksandra Vučića, predsednice Vlade Srbije Ane Brnabić, evropskog komesara za susedsku politiku i pristupanje EU Johanesa Hana i velikog broja… »
Rekonstruisana Golubačka tvrđava, Han i Vučić na otvaranju

Rekonstruisana Golubačka tvrđava, Han i Vučić na otvaranju

N1 Info 29.03.2019
U Golupcu je, posle gotovo pet godina rekonstrukcije, za posetioce otvorena srednjovekovna tvrdjava Golubački grad. Otvaranju obnovljenog utvrđenja iz 14. veka, na samom ulazu u Đerdapsku klisuru, prisustvovali su predsednik Srbije Aleksandar Vučić i… »
Završena obnova Golubačke tvrđave, troškovi porasli na 8,5 miliona evra

Završena obnova Golubačke tvrđave, troškovi porasli na 8,5 miliona evra

Radio 021 29.03.2019
U Golupcu je danas, posle gotovo pet godina rekonstrukcije, za posetioce otvorena srednjovekovna tvrdjava Golubački grad. Otvaranju obnovljenog utvrđenja iz 14. veka, koje je podignuto na desnoj obali Dunava, na samom ulazu u Đerdapsku klisuru… »
Vučić i han svečano otvorili Golubačku tvrđavu: EU je uložila 8,5 miliona evra za rekonstrukciju koja je trajala četiri…

Vučić i han svečano otvorili Golubačku tvrđavu: EU je uložila 8,5 miliona evra za rekonstrukciju koja je trajala četiri…

Blic 29.03.2019
U tvrđavi Golubački grad danas je ponovo počela sa radom obnovljena Golubačka tvrđava, a svečano su je otvorili predsednik Srbije Aleksandar Vučić i komesar EU Johanes Hans. - Sumnjao sam da ćemo do kraja da završimo ovu našu veličanstvenu… »
Otvorena Golubačka tvrđava posle gotovo pet godina rekonstrukcije

Otvorena Golubačka tvrđava posle gotovo pet godina rekonstrukcije

Novi magazin 29.03.2019
U Golupcu je danas, posle gotovo pet godina rekonstrukcije, za posetioce otvorena srednjovekovna tvrđava Golubački grad. Otvaranju obnovljenog utvrđenja iz 14. veka, koje je podignuto na desnoj obali Dunava, na samom ulazu u Đerdapsku klisuru… »
Golubačka tvrđava – istorija, ali i snaga za budućnost

Golubačka tvrđava – istorija, ali i snaga za budućnost

RTS 29.03.2019
Golubačka tvrđava, jedinstvena srednjovekovna građevina, posle pet godina rekonstrukcije ponovo je otvorena. Ponekad je potrebno samo da probamo da se pokrenemo, pa da se pred nama pokaže Srbija kakva jeste – zemlja istorije, ali pre svega zemlja… »
Vučić na otvaranju obnovljene golubačke tvrđave: Istorija nikada ne kaže "zbogom", već "vidimo se kasnije" (foto)

Vučić na otvaranju obnovljene golubačke tvrđave: Istorija nikada ne kaže "zbogom", već "vidimo se kasnije" (foto)

Večernje novosti 29.03.2019
Obnovljena tvrđava Golubački grad danas je svečano otvorena u prisustvu predsednika Srbije Aleksandra Vučića, predsednice Vlade Srbije Ane Brnabić, evropskog komesara za susedsku politiku i pristupanje EU Johanesa Hana i velikog broja građana… »
Brnabićeva i Han o evropskom putu Srbije, dijalogu, regionu

Brnabićeva i Han o evropskom putu Srbije, dijalogu, regionu

RTS 29.03.2019
Premijerka Srbije Ana Brnabić razgovarala je sa evropskim komesarom za proširenje Johanesom Hanom i istakla da Srbija ostaje posvećena integrisanom i stabilnom regionu, ali da nije fer insistiranje na potpisivanju drugih sporazuma kada Priština ne… »

Vesti dana »