Povezane vesti
Vujović poručila liderima SZS: Nećete nas sputati da istrajemo u borbi za bolji položaj žena
Srbija danas 29.03.2019
Tokom 2018. godine 33 žene u Srbiji su stradale u porodičnom nasilju. - Danas smo održali radni sastanak u okviru Saveta za rodnu ravnopravnost grada Beograda kojim predsedavam, u cilju uspostavljanja saveta za rodnu ravnopravnost u gradskim opštinama… »
Irena Vujović: Napredovali smo kao društvo, žene na važnim državnim funkcijama
Kurir 29.03.2019
"Rodna ravnopravnost u Srbiji više nije samo deklarativna" - kazala je Irena Vujović nakon današnjeg radnog sastanka Saveta za rodnu ravnopravnost grada Beograda kojim je predsedavala. "Danas smo održali radni sastanak Saveta za rodnu ravnopravnost grada… »
Irena Vujović na sastanku sa 100 dama iz čitave Srbije: Stop nasilju nad ženama u svakom smislu
Telegraf 29.03.2019
Vujović je rekla da je neophodno da se u svakoj opštini formira savet za rodnu ravnopravnost, jer je to jedini način da se čuje glas svake žene u Srbiji. Današnji radni sastanak za rodnu ravnospravnost u proširenom sastavu održan je sa ciljem kako bi… »
Vesti dana »

Javno obraćanje ispred Pravnog fakulteta: Studenti o policijskom nasilju i autonomiji univerziteta; Blokirana raskrsnica
Insajder pre 51 minutajoš 18 povezanih

Sijarto: Nove američke sankcije prema EU dokazuju i nesposobnost rukovodstva u Briselu
RTV pre 41 minutajoš 43 povezane

Vremenska prognoza Srbije: kratkotrajni pljuskovi u Beogradu i najava novog toplotnog talasa
Naslovi.ai pre 51 minutajoš 39 povezanih

Vučić u Novom Sadu, zborovi nisu mogli do predsednika; protesti u Beogradu i sutra u Užicu
BBC News pre 6 minutajoš 19 povezanih

Roditelji pritvorenog studenta iz Užica, Pavla Cicvarića uputili otvoreno pismo EU
Užice oglasna tabla pre 5 satijoš 5 povezanih