Povezane vesti

Ja bih njega unakazila, života mi moga: Rada Vasić pozelenela u studiju na temu prevare, a ono što je usledilo šokiralo je…

Ja bih njega unakazila, života mi moga: Rada Vasić pozelenela u studiju na temu prevare, a ono što je usledilo šokiralo je…

Kurir 31.03.2019
Rada Vasić progovorila je o odnosu Davida Dragojevića i Aleksandre Subotić, ali i o njegvom odnosu sa Anom Korać, za koju jedna od najstarijih učesnica rijalitija "Zadruga 2" tvrdi da je u pitanju prava ljubav. Međutim, prevaru nikako ne podržava… »
Haos u zadruzi 2: Aleksandra nikad brutalnije o Ani i Davidu, on prebledeo kada je otkrila istinu o novcu

Haos u zadruzi 2: Aleksandra nikad brutalnije o Ani i Davidu, on prebledeo kada je otkrila istinu o novcu

Blic 31.03.2019
Potpuni šok za mnoge ukućane bio je ulazak Aleksandre Subotić u Zadrugu 2. Pogotovu za njenog nekadašnjeg partnera, Davida Dragojevića i Anu Korać. Od velikog šefa stiglo je pismo da Aleksandra o svima iznese mišljenje, a publiku je posebno… »
Mnogo sam plakala, počela sam da kašljem i povraćam... Nisam mogla da budem sama! Aleksandra Subotić bez dlake na jeziku…

Mnogo sam plakala, počela sam da kašljem i povraćam... Nisam mogla da budem sama! Aleksandra Subotić bez dlake na jeziku…

Kurir 31.03.2019
Aleksandra Subotić pred povratak u "Zadrugu" otkrila je kroz šta je sve prošla otkako je videla verenika sa drugom, do trenutka kada je odlučila da ponovo zakorači u Belu kuću. Kako je napomenula, njihov zajednički ulazak u rijaliti bio je moguć… »
Aleksandra Subotić se vratila u "zadrugu": David i Ana Korać prebledeli kad su je videli, pa je usledila žestoka rasprava…

Aleksandra Subotić se vratila u "zadrugu": David i Ana Korać prebledeli kad su je videli, pa je usledila žestoka rasprava…

Večernje novosti 31.03.2019
Veliki šef odlučio je da joj da drugu šansu, a ona je u studiju kod Dušice Jakovljević izjavila da je napolju procvetala. Aleksandra Subotić ponovo je postala član rijalitija "Zadruga 2". Veliki šef odlučio je da joj da drugu šansu, a ona je u… »
"David mi se gadi": Aleksandra pred ulazak u "Zadrugu 2" otvoreno o osećaju krivice, patnji i ljubavi

"David mi se gadi": Aleksandra pred ulazak u "Zadrugu 2" otvoreno o osećaju krivice, patnji i ljubavi

Blic 31.03.2019
Aleksandra Subotić stigla je u studio u Šimanovce, kako bi se vratila u "Zadrugu 2" i ponovo okušala u rijalitiju. Pred sam povratak potpuno iskreno je govorila o Davidu, raskidu i svojim osećanjima. - Izgubljena sam još uvek. Drago mi je da sam… »
"Osećala sam da ne želi da imamo odnose" Aleksandra Subotić otkrila detalje iz tuš kabine sa Davidom Dragojevićem

"Osećala sam da ne želi da imamo odnose" Aleksandra Subotić otkrila detalje iz tuš kabine sa Davidom Dragojevićem

Blic 31.03.2019
Aleksandra Subotić pred ulazak u "Zadrugu 2" otkrila je kako je podnosila sve što se dešavalo od kad je napustila rijaliti, kao i kako je podnela vezu Davida Dragojevića i Ane Korać. Aleksandra Subotić je pred kamerama ispričala da je preživela… »

Vesti dana »