Povezane vesti
Rast deonica na Volstritu
Politika 31.03.2019
PARIZ - Na Volstritu su cene deonica porasle, drugi dan zaredom, zahvaljujući nadi ulagača u trgovinski dogovor između SAD-a i Kine, pa je S&P 500 indeks u celom proteklom kvartalu zabeležio najveći dobitak od 2009. godine. „Dau Džons” ojačao je juče 211… »
Dolar ojačao, euro pod pritiskom zbog usporavanja rasta eurozone
SEEbiz 31.03.2019
LONDON - Na svjetskim valutnim tržištima dolar je prošloga tjedna ojačao, unatoč porukama Feda da vjerojatno u ovoj godini neće povećati kamatne stope, dok se euro našao pod pritiskom zbog usporavanja rasta gospodarstva eurozone. Dolarov indeks, koji… »
Svjetska tržišta: Nada u trgovinski dogovor SAD-a i Kine potaknula investitore
SEEbiz 31.03.2019
LONDON - Na svjetskim su burzama cijene dionica prošloga tjedna porasle, zahvaljujući nadi ulagača u trgovinski dogovor između SAD-a i Kine, pa je američki S&P 500 indeks u cijelom proteklom kvartalu zabilježio najveći dobitak od 2009. Na Wall Streetu je… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO: Skupština Srbije nastavila sednicu - Na dnevnom redu 32 tačke i set pravosudnih zakona
Insajder pre 31 minutajoš 24 povezane
FBD upozorio da novi talas aktivnosti VJT ne sme biti posmatran samo kroz pojedinačne represije
Beta pre 41 minutajoš 6 povezanih
Radić pozvan u Vojnu policiju zbog veštačenja računara oduzetih tokom pretresa
Nedeljnik pre 36 minutajoš 14 povezanih




