Povezane vesti

Partizan izjednačio protiv Zvezde u polufinalu ABA lige

Partizan izjednačio protiv Zvezde u polufinalu ABA lige

Politika 31.03.2019
Tomić: Odlučili detalji na stranu Partizana.- Trinkijeri: Zvezda je i dalje favorit. Košarkaši Partizana izjednačili su danas u polufinalnoj seriji ABA lige protiv Crvene zvezde. Partizan je u drugoj utakmici pobedio kao domaćin sa 70:67. Treća… »
Jeste li primetili kako Trinkijeri diskretno peva sa ''grobarima''?

Jeste li primetili kako Trinkijeri diskretno peva sa ''grobarima''?

Sportske.net 31.03.2019
Trener Partizana nije ostao imun na atmosferu koju su uoči sinoćnje utakmice napravili navijači crno-belih. Partizan je sinoć uspeo da izjednači u polufinalnoj seriji plej-ofa ABA lige, savladao je Zvezdu sa 70:67 i izborio majstoricu koja je na… »
Pejdž o presudnoj trojci: Pitao sam se šta mi je, a onda sam se opustio

Pejdž o presudnoj trojci: Pitao sam se šta mi je, a onda sam se opustio

Vesti online 31.03.2019
Junak Partizanove pobede protiv Crvene zvezde (70:67) u drugom polufinalnom meču plej-ofa ABA lige rekao je da se opustio i da mu je zbog toga proradio šut kada je bilo najpotrebnije. Markus Pejdž je u završnici sinoćnjeg susreta s večitim rivalom… »
Kej Si Rivers: Da se vratimo u naš film

Kej Si Rivers: Da se vratimo u naš film

Večernje novosti 31.03.2019
Može da se kaže da smo u boljoj poziciji zbog prednosti domaćeg terena, ali na kraju dana znate da delimo istu dvoranu, treniramo na istim koševima, kaže Kej Si Rivers. KADA je Maik Cirbes zakucao na pas Filipa Čovića četiri i po minuta pre kraja… »
Lendejl i Renfro: Ispunjen cilj, zadržati fokus

Lendejl i Renfro: Ispunjen cilj, zadržati fokus

Mondo 31.03.2019
Tandem stranaca Partizana ističe posle izjednačenja u polufinalnoj seriji protiv Zvezde da individualni učinak nije važan, već to što je ostvarena pobeda. Partizan je izborio majstoricu u polufinalu ABA lige, pošto je u drugom meču pobedio Crvenu… »
Zvezdini igrači "zarobljeni" u hali zbog slavlja "grobara"!

Zvezdini igrači "zarobljeni" u hali zbog slavlja "grobara"!

Sportske.net 31.03.2019
Košarkaši Crvene zvezde mt:s zadržali su se u hali "Aleksandar Nikolić" duže nego što su planirali. Nešto više od dva sata trajao je sinoćni revanš meč polufinala plej-ofa ABA lige između Partizana i Crvene zvezde koji su crno-beli dobili… »
Lendejl: Ovo smo želeli; Renfro: Da zadržimo fokus

Lendejl: Ovo smo želeli; Renfro: Da zadržimo fokus

Večernje novosti 31.03.2019
Košarakaši Partizana Džok Lendejl i Aleks Renfro, koji su imali značajnu ulogu u pobedi nad Zvezdom (70:67), istakli su da zadovoljni odrađenim poslom u finišu susreta. Košarakaši Partizana Džok Lendejl i Aleks Renfro, koji su imali značajnu… »
Zvezdina treća majstorica u nizu: "Sve staje u taj meč"

Zvezdina treća majstorica u nizu: "Sve staje u taj meč"

Mondo 31.03.2019
Kapiten Zvezde kaže da je njegov tim dugo kontrolisao revanš susret, a onda "dozvolio mnogo stvari" Partizanu. Crveno-beli su igrali treće mečeve polufinala i 2018. i 2017. Crvena zvezda mts igraće "majstoricu" regionalnog polufinala treću sezonu… »
Marinković: Velika pobeda, koja ništa ne znači

Marinković: Velika pobeda, koja ništa ne znači

N1 Info 31.03.2019
Partizan je izjednačio u seriji polufinala plej-ofa ABA lige na 1:1 sa Crvenom zvezdom, a jedan od najzaslužnijih za pobedu crno-belih bio je i Vanja Marinković. - Dobili smo, 1:1 je sada. Velika pobeda, ali ne donosi nam ništa. Treba nam još jedna… »
Lazić: Cela sezona staje u treću utakmicu

Lazić: Cela sezona staje u treću utakmicu

Večernje novosti 31.03.2019
Kapiten košarkaša Crvene zvezde Branko Lazić rekao je sinoć da cela sezona "faktički staje" u trećoj utakmici polufinalne ABA serije sa Partizanom. Kapiten košarkaša Crvene zvezde Branko Lazić rekao je sinoć da cela sezona "faktički staje" u… »

Vesti dana »