Povezane vesti
Pjongjang besan: Upali u ambasadu i mučili osoblje, to je teroristički napad
Večernje novosti 31.03.2019
Incident se dogodio u Španiji uoči drugog samita američkog predsednika Donalda Trampa sa severnokorjeskim vođom Kim Džong Unom 27. i 28. februara. Severna Koreja saopštila je danas da želi istragu upada u njenu ambasadu u Španiji prošlog meseca koji je… »
Pjongjang traži istragu: Upad u našu ambasadu "težak teroristički čin i akt iznude"
Blic 31.03.2019
Severna Koreja zatražila je danas istragu o upadu u njenu ambasadu u Španiji u februaru, istakavši da je to bio "težak teroristički čin" i akt iznude kojim je prekršeno međunarodno pravo. Incident se dogodio uoči drugog samita američkog predsednika… »
Severna Koreja nazvala upad u ambasadu u Madridu terorističkim činom
N1 Info 31.03.2019
Severna Koreja saopštila je da želi istragu upada u njenu ambasadu u Španiji prošlog meseca koji je nazvala "ozbiljnim terorističkim napadom" i aktom iznude koji krši međunarodno pravo. U prvoj zvaničnoj izjavi posle upada u ambasadu 22. februara… »
Vesti dana »
UKRAJINSKA KRIZA: Putin: Rat u Ukrajini bliži se kraju, nisam odbio sastanak sa Zelenskim
RTV pre 12 minutajoš 26 povezanih
Dodik se sastao s Lavrovom u Moskvi, planiran i susret s Putinom
Radio 021 pre 3 satajoš 84 povezane
„Njegov operativni centar je duboko pod zemljom“: Ko je čovek koji unosi strah u Putinov režim?
Danas pre 1 danjoš 1 povezana





