Povezane vesti
Vlada odobrila uvođenje avio linija od javnog interesa
Radio 021 01.04.2019
Vlada Srbije usvojila je Odluku o uvođenju avionskih linija od javnog interesa, na inicijativu okruga južne i istočne Srbije, u cilju bržeg ekonomskog razvoja regiona, a kroz efikasnije saobraćajno povezivanje sa evropskim gradovima. Kao linije od javnog… »
Vlada odobrila uvođenje avio linija od javnog interesa
Danas 31.03.2019
Vlada Srbije usvojila je Odluku o uvođenju avionskih linija od javnog interesa na inicijativu okruga južne i istočne Srbije, u cilju bržeg ekonomskog razvoja ovog regiona, a kroz efikasnije saobraćajno povezivanje sa evropskim gradovima, saopštilo je… »
Iz Niša će se uskoro leteti u ovih 12 evropskih gradova
Blic 31.03.2019
Vlada Srbije usvojila je Odluku o uvođenju avio-linija od javnog interesa na inicijativu okruga južne i istočne Srbije, a u cilju bržeg ekonomskog razvoja regiona kroz efikasnije saobraćajno povezivanje sa evropskim gradovima. Kako je saopštila… »
Vesti dana »
(UŽIVO) U Bajinoj Bašti do 16 časova glasalo 64 odsto upisanih birača
Užice oglasna tabla pre 34 minutajoš 45 povezanih
Studenti u blokadi: Novinarska ekipa i studenti napadnuti sekirom u Boru, ima povređenih
N1 Info pre 34 minutajoš 167 povezanih
Iran napao dronovima skladišta opreme, podršku i snage SAD u Jordanu
Politika pre 9 minutajoš 26 povezanih
Medvedev: Ponuda Zelenskog da pomogne zemljama na Bliskom istoku apsurdna i nerealna
NIN pre 9 minutajoš 24 povezane
Iranski vojni zvaničnik: U Iranu se regrutuju i deca od 12 godina
Telegraf pre 1 satjoš 26 povezanih



