Povezane vesti

Ko je uhapšeni brat Nikole Jokića? Strahinju su američki mediji i pre privođenja zvali budući zlikovac iz "Umri muški"

Ko je uhapšeni brat Nikole Jokića? Strahinju su američki mediji i pre privođenja zvali budući zlikovac iz "Umri muški"

Sportal blic 01.04.2019
Rođeni brat Nikole Jokića, Strahinja, uhapšen je u Americi zbog napada na jednu ženu, davljenja i sprečavanja da pozove pomoć, što je izazvalo veliko interesovanje tamošnjih medija, jer je u pitanju najbliži rod člana idealne petorke NBA lige… »
NBA: Pobeda Sakramenta, poraz Denvera i isključenje Jokića (video)

NBA: Pobeda Sakramenta, poraz Denvera i isključenje Jokića (video)

Dnevnik 01.04.2019
U noći između nedelje i ponedeljka odigrano je pet utakmica NBA lige u kojima su srpski košarkaši odigrali odlične partije u svojim klubovima. Sakramento kingsi savladali su San Antonio sparse u gostima 106:113 (30:28, 27:30, 30:31, 19:24). Poslednja… »
"Jokić ne sme da divlja!"

"Jokić ne sme da divlja!"

Vesti online 01.04.2019
Trener Denver Nagetsa je iskritikovao srpskog centra Nikolu Jokića posle još jednog isključenja na utakmici. - Ne sme da divlja ovako! Briga me da šta mu rade protivnici, kakvo je suđenje, da li je faul bio ili nije. To nije važno. On je previše… »
Kada greg popovič pobesni: - bolje beži Trener San Antonija se zaleteo ka sudiji, ovaj mu pokazao put u svlačionicu /video/

Kada greg popovič pobesni: - bolje beži Trener San Antonija se zaleteo ka sudiji, ovaj mu pokazao put u svlačionicu /video/

Sportal blic 01.04.2019
Košarkaši San Antonija poraženi su od Sakramenta sa 106:113 u NBA ligi. Jedna od stvari koja je obeležila ovaj susret je isključenje trenera Sparsa Grega Popoviča. Naime, on je veoma oštro reagovao jer je smatrao da su sudije napravile veliku… »
Trener Denvera ljut na Jokića: Ne zanima me šta mu protivnici rade, ne sme tako da se ponaša!

Trener Denvera ljut na Jokića: Ne zanima me šta mu protivnici rade, ne sme tako da se ponaša!

Hot sport 01.04.2019
Incident je obeležio noćašnji poraž Denvera. Nakon rasprave sa sudijama isključenje je zaradio srpski centar, a to se nije dopalo njegovom treneru. Dve uzastopne tehničke greške naterale su Nikolu da ranije krene ka svlačionici i ostavi na cedilu… »
Jokićeva braća pretila Portisu, trener Denvera besan na Srbina (video)

Jokićeva braća pretila Portisu, trener Denvera besan na Srbina (video)

Večernje novosti 01.04.2019
Ne zanima me šta mu rade, ne sme ovako da se izgubi. Ne zanima me da li se faul svira ili ne, koliko je loše suđenje – rekao je Majkl Meloun. Drugo isključenje Nikole Jokića u samo dve nedelje nije moglo da prođe bez reakcije trenera Denvera… »
"Baš me briga šta mu rade rivali, nije mu ovo prvi put": Trener Denvera očitao lekciju Jokiću posle još jednog…

"Baš me briga šta mu rade rivali, nije mu ovo prvi put": Trener Denvera očitao lekciju Jokiću posle još jednog…

Sportal blic 01.04.2019
Košarkaši Denvera su u noći između nedelje i ponedeljka poraženi od Vašingtona sa 90:95, a u centru pažnje je bio Nikola Jokić. Ostvario je dabl-dabl, ali je u finišu meča i bio isključen, što je prilično razbesnelo trenera "grumenja" Majkla… »
Kad Greg Popovič "odlepi"... (video)

Kad Greg Popovič "odlepi"... (video)

Mondo 01.04.2019
Trener San Antonija burno je reagovao posle jedne sudijske odluke na meču protiv Sakramenta, nakon čega je isključen. San Antonio je izgubio duel protiv Sakramenta (106:113) pred svojom publikom, a trener domaćeg tima Greg Popovič kraj tog meča nije… »
Meloun ljut na Jokića: Ne sme da divlja, nije prvi put!

Meloun ljut na Jokića: Ne sme da divlja, nije prvi put!

N1 Info 01.04.2019
Trener Denver Nagetsa Majkl Meloun bio je nezadovoljan zbog ponašanja Nikole Jokića koji je isključen u finišu utakmice sa Vašington Vizardsima. Nezadovoljan suđenjem, srpski centar je oštro protestovao, pa je na 3:47 do kraja, dok se rezultat… »
Jokić o isključenju: Ne znam da li sam psovao...

Jokić o isključenju: Ne znam da li sam psovao...

N1 Info 01.04.2019
Košarkaš Denvera Nikola Jokić istakao je da od sudija ne očekuje da dosude svaki faul koji se napravi nad njim, ali da bi trebalo da to čine sa onima koji su očigledni. Nagetsi su doživeli treći poraz u poslednjih pet utakmica, pošto su izgubili… »
Jokićevo objašnjenje, zašto je dobio drugu tehničku?

Jokićevo objašnjenje, zašto je dobio drugu tehničku?

Sportske.net 01.04.2019
Ovo je objašnjenje Nikole Jokića. Jokić je igrao fantastično protiv Vašingtona, ali je tokom poslednje deonice dobio isključenje, odnosno dve tehničke greške uzastopno. Trener Meloun je bio ljut na Jokića, a šta je imao da kaže srpski… »
NBA: Sakramento slavio u San Antoniju, ubedljive pobede Golden Stejta i Lejkersa (video)

NBA: Sakramento slavio u San Antoniju, ubedljive pobede Golden Stejta i Lejkersa (video)

Hot sport 01.04.2019
Nekoliko interesantnih duela odigrano je noćas. Ni trinaestu sezonu uzastopno neće Kingsi igrati plej-of, ali im to ne smeta da dobrim partijama zatvore ovu i nakon sedam godima pobede u gostima Sparse. Oni su na gostujućem terenu slavili s 113:106… »
Zbog Jokića haos u "Pepsi centru"

Zbog Jokića haos u "Pepsi centru"

Mondo 01.04.2019
Obezbeđenje odstranilo navijača koji je vređao sudiju, a braća srpskog asa verbalno napala igrača Vašingtona. Do početka plej-ofa ostalo je nešto manje od dve nedelje, ali u "Pepsi centru" je već usijana atmosfera! Meč Denver - Vašington… »
Dabl-dabl i isključenje Jokića, dobre partije Bogdanovića i Bjelice (video)

Dabl-dabl i isključenje Jokića, dobre partije Bogdanovića i Bjelice (video)

Sportski žurnal 01.04.2019
Denver sada ima 51 pobedu i 25 poraza i drugi je na Zapadnoj konferenciji, dok je Vašington sa skorom 32/46 na 11. poziciji na Istoku. Košarkaši Denvera izgubili su na svom terenu od Vašingtona sa 95:90 i tako upisali treći poraz u poslednjih pet… »
Isključenje Popoviča pomoglo Bogdanoviću i Bjelici, besni Jokić otišao u svlačionicu krvavog nosa (FOTO/VIDEO)

Isključenje Popoviča pomoglo Bogdanoviću i Bjelici, besni Jokić otišao u svlačionicu krvavog nosa (FOTO/VIDEO)

Vesti online 01.04.2019
Košarkaši Sakramenta, uz 15 poena Bogdana Bogdanovića i 10 Nemanje Bjelice, pobedili su u gostima San Antonio 113:106, ali i pored toga ostali bez šanse za plej-of NBA lige. Bogdanović je imao još pet asistencija i tri skoka, a Bjelica šest… »
Maloun izribao Jokića zbog isključenja: Briga me kako mu sude, ne sme ovo da mu se dešava! (video)

Maloun izribao Jokića zbog isključenja: Briga me kako mu sude, ne sme ovo da mu se dešava! (video)

Telegraf 01.04.2019
Trener smatra da je alarmantno da mu se ovo dešava dva puta u 15 dana. Nikola Jokić izgubio je nerve u meču Denvera i Vašingtona, što je rezultiralo isključenjem. Denver je izgubio konce igre kada je Jokić isključen i to je vodilo u poraz, a… »
Sakramento srušio San antonio: Bogdanović se sreo sa bivšim saigračem i pošteno ga "izlomio" /video/

Sakramento srušio San antonio: Bogdanović se sreo sa bivšim saigračem i pošteno ga "izlomio" /video/

Sportal blic 01.04.2019
Košarkaši Sakramenta ostvarili su pobedu protiv San Antonija sa 106:113 (30:28, 27:30, 30:31, 19:24) kao gosti u NBA ligi, a dobru utakmicu u dresu Kingsa odigrali su naši igrači Bogdan Bogdanović i Nemanja Bjelica. Reprezentativni bek je imao… »
Jokiću krvav nos, isključenje i grdnja! U "treće poluvreme" uključena i braća Jokić!

Jokiću krvav nos, isključenje i grdnja! U "treće poluvreme" uključena i braća Jokić!

Sportske.net 01.04.2019
Mnogo toga lošeg dogodilo se Denveru u noćašnjem meču. Bjelica i Bogdanović "počistili" kouča Popa i njegov tim... Očajno poluvreme Nagetsa, neverica u Koloradu, postigli su 28 poena u nastavku i izgubili od otpisanih Vizarda. Jokić je ubacio 23… »

Vesti dana »