Povezane vesti
Pomeren ‘večiti derbi’: Zvezda i Partizan ne igraju u ranije određenom terminu, poznat novi!
Hot sport 01.04.2019
Iako je prvobitno bilo najavljeno da će ‘majstorica’ polufinalne serije ABA lige između Crvene zvezde i Partizana biti odigrana u subotu, 6. aprila sa početkom u 20 časova, to neće biti slučaj. Naime, na sajtu ABA lige, gde je stajao termin od 20 časova… »
Košarkaški derbi dobio novi termin
Vesti online 01.04.2019
Košarkaški "večiti" derbi polufinala ABA lige između Crvene zvezde i Partizana dobio je novi termin. Prema prvim informacijama koje su došle iz ABA lige utakmica je trebalo da se odigra od 20 časova, u subotu 6. aprila, u dvorani "Aleksandar Nikolić"… »
ABA: Derbi ponovo pomeren - odluka u subotu od 18
N1 Info 01.04.2019
Majstorica polufinala ABA lige, večiti derbi Crvene zvezde i Partizana zakazan je za subotu, 6. april. Ali, početak meča ponovo je pomeren. Prvobitno je meč Crvene zvezde i Partizana trebalo da bude odigran u 19 časova. U noći drugog meča rečeno je da će… »
Vesti dana »
Vlada donela zaključak o nadoknadi štete zbog nevremena u pogođenim opštinama
Ist media pre 1 satjoš 30 povezanih
„Grad Čačak odvaja 4,5 miliona dinara za koncert estradne pevačice. Čemu se veselimo?“: Čačani večeras protestuju zbog dočeka Srpske nove godine
Danas pre 1 satjoš 37 povezanih
Počeo transport iz Janafa, stižu prve količine sirove nafte u pančevačku rafineriju
RTS pre 2 satajoš 31 povezana
Vučić u Abu Dabiju istakao politički značaj AI i energije, sutra s Bin Zajedom i o NIS-u
Beta pre 2 satajoš 27 povezanih
Vučić: Delegacija EP dolazi u Beograd nepozvana, neću da se sretnem s njima
Beta pre 4 satijoš 21 povezana



