Povezane vesti
Vaterpolisti nisu previše opterećeni Evropa kupom: Učimo pravila
Večernje novosti 02.04.2019
Očekivanja nisu važna, jer smo se već kvalifikovali na finale Svetske lige – rekao je selektor “delfina”. “Delfini” su kao domaćini osigurali finalni turnir Svetske lige, od 18. do 23. juna u Beogradu, tako da završni turnir Evropa kupa, od 5. do 7… »
Dejan Savić: Ciljevi za Evropa kup nisu bitni, važno je da smo ponovo na okupu
Hot sport 02.04.2019
Selektor vaterpolo reprezentacije Srbije Dejan Savić izjavio je danas da trenutno nisu bitna očekivanja pred Evropa kup i da je najvažnije što se ekipa ponovo okupila. Srbija se već plasirala za finale Svetske lige, tako da Evropa kup neće imati… »
Savić: Nisu bitna očekivanja, važno je da smo na okupu
Vesti online 02.04.2019
Selektor vaterpolo reprezentacije Srbije Dejan Savić izjavio je danas da trenutno nisu bitna očekivanja pred Evropa Kup i da je navažnije što se ekipa ponovo okupila. - Očekivanja nisu bitna jer smo kvailfikovani na finale Svetske lige. Trener sam… »
Vesti dana »
Nastavljen pad nataliteta u Srbiji: U prvih 11 meseci rođene 53.283 bebe, za 1.886 manje u odnosu na isti period lani
Newsmax Balkans pre 57 minutajoš 42 povezane
Šapić o novom mostu na Savi: "Ovo je jedan od najvažnijih projekata u poslednjih nekoliko decenija, do kraja marta 2027. biće otvoren za saobraćaj"
Blic pre 2 satajoš 34 povezane
Rusi pregovaraju sa Mađarima o prodaji NIS-a, potvrdila ministarka
Ekapija pre 3 satajoš 27 povezanih
"Još učim pravila, možemo do finala Evrolige": Kameron Pejn otkrio zašto nije došao u Partizan pre 2 meseca
Mondo pre 37 minutajoš 31 povezana
Vučić o slučaju 'nadstrešnica': Nisam se nijednog trenutka mešao niti ću, nemam uticaj na pravosuđe
N1 Info pre 5 satijoš 28 povezanih



