Povezane vesti

"Pred Srbijom si mi: Uvalio... A nećeš ništa da mi ostaviš" Milijana (21) i Milojko (74) u žestokoj svađi zbog nasledstva

"Pred Srbijom si mi: Uvalio... A nećeš ništa da mi ostaviš" Milijana (21) i Milojko (74) u žestokoj svađi zbog nasledstva

Blic 03.04.2019
Žestoka svađa Milijane Bogdanović (21) i Milojka Božića (74) iznenadila je učesnike "Parova", a sve je počelo kada je ona optužena da je uporedo imala još jednu vezu kako bi dobila stan. Naime, Alen Azarić se uključio u program i tvrdio da će… »
Pred celom Srbijom si mi uvalio k*rac, a nećeš ništa da mi ostaviš: Milijana (21) napala svog 53 godine starijeg dečka…

Pred celom Srbijom si mi uvalio k*rac, a nećeš ništa da mi ostaviš: Milijana (21) napala svog 53 godine starijeg dečka…

Kurir 03.04.2019
Milojko Božić (74) i Milijana Bogdanović (21), posle priznanja da da je ona uporedo sa Milojkom imala još jednom vremešnog dečka koji je trebalo da prepiše stan na nju, žestoko su se posvađali u dvorištu luksuzne vile. "Nemaš razloga da se… »
Milijana varala: Milojka?! Sa starijim muškarcima je samo zbog stanova, napali je, a Božić zahtevao da sazna ime

Milijana varala: Milojka?! Sa starijim muškarcima je samo zbog stanova, napali je, a Božić zahtevao da sazna ime

Blic 03.04.2019
Milijana Bogdanović i Milojko Božić privikavaju se na uslove u rijalitiju, ali iza njih je dramatična noć. Milijanu su napali u programu uživo, a njen stariji izabranik je sve u šoku slušao. Naime, Alen Azarić uključio se za vreme "Parografa" pa… »
Milijana je bila u paralelnoj vezi?! Pored Milojka imala je muškarca koji joj je obećao stan! Stari Božić zahteva da čuje…

Milijana je bila u paralelnoj vezi?! Pored Milojka imala je muškarca koji joj je obećao stan! Stari Božić zahteva da čuje…

Kurir 03.04.2019
Alen Azarić uključio se za vreme "Parografa" pa u javnost izneo šokantne informacije koje su potresle celu vilu "Parova". On je, naime, otkrio je da je Milijana Bogdanović bila u isto vreme sa Milojkom i sa muškarcem koji joj je obećao stan! Ipak… »

Vesti dana »