Povezane vesti

Savić skinuo prokletstvo: Gol posvećujem porodici i kumu Todoru

Savić skinuo prokletstvo: Gol posvećujem porodici i kumu Todoru

Večernje novosti 04.04.2019
Nadam se da mi je ovo samo prvi u nizu, mada sam na terenu zadužen da ne primimo gol, to mi je bitnije – rekao je Zvezdin kapiten. Ime Vujadina Savića konačno se našlo u rubrici "strelci za Crvenu zvezdu". Posle 75 utakmica u dresu matičnog kluba… »
Tošić zadovoljan golovima i pobedom Partizana

Tošić zadovoljan golovima i pobedom Partizana

Beta 04.04.2019
Fudbaler Partizana Zoran Tošić rekao je danas da je srećan zbog dva gola koje je postigao protiv Čukaričkog i da su stariji igrači pokazali da mogu mnogo da daju ekipi. "Jako sam srećan zbog golova. Ovo mi je trebalo. Imao sam nesrećan period iza… »
Tošić kao u mlađim danima: Godine su samo broj!

Tošić kao u mlađim danima: Godine su samo broj!

Mondo 04.04.2019
"I te kako imamo još mnogo toga da pokažemo", tvrdi iskusni vezista Partizana kada govori o najstarijima u timu. Negativna serija Partizana od četiri uzastopna poraza, a pet utakmica bez pobede u Superligi, prekinuta je u sredu pobedom nad Čukaričkim… »
"Godine su samo: Broj!" Zoran Tošić, režiser preokreta Partizana: Verovali smo i dok smo gubili!

"Godine su samo: Broj!" Zoran Tošić, režiser preokreta Partizana: Verovali smo i dok smo gubili!

Sportal blic 04.04.2019
Fudbaleri Partizana savladali su Čukarički sa 3:2 na svom terenu u utakmici 29. kola Superlige Srbije, a najzaslužniji za trijumf bio je Zoran Tošić koji je postigao dva gola i preokrenuo rezultat u drugom poluvremena. On je naveo da je želja bila… »
Savić o prvencu: A Borjan govorio da će pre mene biti strelac

Savić o prvencu: A Borjan govorio da će pre mene biti strelac

Sportski žurnal 04.04.2019
Fudbaleri Crvene zvezde pobedom 3:1 nad ekipom Bačke nastavili su niz bez poraza. Odbrambeni fudbaler Crvene zvezde Vujadin Savić izjavio je da je bilo krajnje vreme da postigne prvenac u dresu matičnog kluba posle 75 utakmica. Fudbaleri Crvene zvezde… »
Vujadin Savić emotivno o svom prvom golu: Za kumića!

Vujadin Savić emotivno o svom prvom golu: Za kumića!

Mondo 04.04.2019
Štoper Crvene zvezde konačno dočekao prvenac u crveno-belom dresu. Do juče ih je u karijeri dao pet - četiri za Šerif i jedan za Bordo - ali teško da za Vujadina Savića ima dražeg gola od poslednjeg, protiv Backe u pobedi 3:1. Bio je to njegov… »
Ovo je trebalo ''Bambiju''!

Ovo je trebalo ''Bambiju''!

Sportske.net 04.04.2019
Hoće li tako nastaviti i u plej-ofu? Posle sumornog početka proleća i četiri poraza u nizu u domaćem šampionatu, Partizan je juče konačno uspeo da obraduje svoje navijače i posle preokreta na svom terenu savlada ekipu Čukaričkog sa 3:2. Junak… »
Savić: Bilo je vreme da i ja zatresem mrežu

Savić: Bilo je vreme da i ja zatresem mrežu

N1 Info 04.04.2019
Fudbaleri Crvene zvezde pobedom 3:1 nad ekipom Bačke nastavili su niz bez poraza. Meč će posebno upamtiti Vujadin Savić, koji je postigao prvenac u crveno-belom dresu. "Presrećan sam, prvenstveno zbog pobede, a onda naravno i zbog gola. Posle 75… »
Video bambi izveo iz “tunela”: Partizan u Humskoj savladao Čukarički posle preokreta

Video bambi izveo iz “tunela”: Partizan u Humskoj savladao Čukarički posle preokreta

Večernje novosti 03.04.2019
“Brđani” vodili do 73. minuta, ali je Zoran Tošić doneo crno-belima tri boda i treće mesto na tabeli. MIRISALO je na novi debakl Partizana, peti uzastopni, a onda je Zoran Tošić uzeo stvari u svoje ruke i izvukao svoj tim iz “tunela” u kojem… »
Partizan pobedio Čukarički posle preokreta

Partizan pobedio Čukarički posle preokreta

Danas 03.04.2019
Fudbaleri Partizana pobedili su večeras na svom terenu Čukarički sa 3:2 u poslednjoj utakmici 29. kola Super lige Srbije. Derbi kola na stadionu Partizana pred oko 1.000 gledalaca pripao je domaćinu i to pošto su viđena dva preokreta. Prvo je… »
Zvezda sigurna na gostovanju protiv Bačke

Zvezda sigurna na gostovanju protiv Bačke

Danas 03.04.2019
Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas u gostima Bačku sa 3:1 u 29. kolu Super lige Srbije. Crveno-beli su na gostovanju u Bačkoj Palanci, pred punim tribinama lokalnog stadiona, bez većih problema upisali novi trijumf. Ekipa Vladana Milojevića do… »

Vesti dana »