Povezane vesti
Brnabić: Sporazum o romingu nije bila laka odluka
Beta video 04.04.2019
BEOGRAD - Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da odluka da Srbija potpiše regionalni Sporazum o romingu nije bila laka u trenutku kada Priština krši regionalne sporazume. Potpisivanjem sporazuma o romingu Srbija šalje signal da pruža regionu… »
Brnabić: Srbija razmatra pokretanje arbitraže zbog Prištine, to je jedini način da zaštitimo interese
Telegraf 04.04.2019
Ona je navela da je Srbija ranije molila Sekretarijat CEFTA da reaguje na odluku Prištine, uvedenu novembra prošle godine, ali da se to nije desilo na način na koji se nadala da će se razrešiti situacija, Srbija razmatra pokretanje arbitraže zbog toga… »
Brnabić: Razmatramo pokretanje arbitraže jer Priština krši CEFTA sporazum
Slobodna Evropa 04.04.2019
Srbija razmatra pokretanje arbitraže zbog toga što je vlast u Prištini prekršila CEFTA sporazum o slobodnoj trgovini u regionu uvodjenjem taksi na robu iz Srbije,rekla je u četvrtak premijerka Ana Brnabić. "To je jedini način da se u ovom trenutku… »
Vesti dana »
Vlada Srbije usvojila budžet za 2026. godinu sa planiranim deficitom i zaduženjem
Naslovi.ai pre 6 satijoš 16 povezanih
Ziđin Koper podneo zahtev za procenu uticaja na životnu sredinu na ležištu Kraku Bugaresku
Naslovi.ai pre 5 satijoš 12 povezanih
Profesora iz Vranja kolege u Nišu dovode u vezu sa posrbljavanjem akademskih studija
Vranje news pre 1 satjoš 32 povezane





