Povezane vesti
Nova pretnja: U proteklih 70 godina NATO se fokusirao na Rusiju, ali sada je druga zemlja njihov najveći problem
Blic 04.04.2019
NATO je većinu proteklih 70 godina proveo fokusirajući se na to kako da odbrani kontinent od Rusije. Da bi preživela naredne decenije, Alijansa više razmišlja o pretnji na istoku. Kina je glavna na umu zvaničnika NATO koji su se okupili u američkoj… »
Za NATO je Kina veća „glavobolja“ od Rusije
Danas 04.04.2019
Obeležen jubilej 70 godina Severnoatlantskog saveza Za NATO je Kina veća glavobolja od Rusije, izjavio je u Vašingtonu nemački ministar spoljnih poslova Hajko Mas. Glavni grad SAD je centar ovonedeljnog okupljanja zvaničnika NATO u sklopu obeležavanja… »
Vesti dana »
Spalević (NPS) Kragujevac: Za istragu i odgovornost zbog obrušavanja dela potpornog zida
Beta pre 31 minutajoš 31 povezana
Sneg okovao put na Divčibarama Snežni pokrivač otežava saobraćaj širom zemlje: Vozačima se savetuje dodatni oprez (video)
Blic pre 21 minutajoš 28 povezanih
(VIDEO) Kreni-promeni objavio snimak postupanja policije nakon što je napadnut njihov odbornik
N1 Info pre 4 satijoš 18 povezanih
Tužilaštvo za organizovani kriminal: Niko iz MUP-a nas nije obavestio o novim „skaj“ paketima
Danas pre 4 satijoš 12 povezanih
Gradska uprava Kragujevca demantuje da je upozoravana, Inobačka obaveštavala o riziku pre obrušavanja puta
Radio 021 pre 31 minutajoš 30 povezanih


